120
Концерт академічного симфонічного оркестру. Дніпропетровська філармонія ім. Л.Б. Когана

Концерт академічного симфонічного оркестру. Дніпропетровська філармонія ім. Л.Б. Когана

Вс, 23 апреля 2017, 18:00
Днепр, Украина
Консерватория им. М.Глинки [на карте]
(068)854-27-12
(066)945-87-18
372-96-20

23.04 (неділя) 18:00

Концерт академічного симфонічного оркестру

Соліст – Олексій Гринюк (фортепіано) Великобританія

В програмі: Й.Брамс Концерт для фортепіано з оркестром №2 B-Dur op.83, Симфонія №2D-Dur op.73

Диригент – заслужений діяч мистецтв України Наталія Пономарчук

Олексій Гринюк, український піаніст, народився в 1977году в родині не музикантів. Родом з Києва. Склонність до музики була у нього з самого дитинства і батькам нічого не залишалося робити, як записати його в музичну школу. Коли Олексій в п'ять років вперше сів за рояль - то зрозумів - його покликання бути піаністом. Музична школа імені Лисенка в Києві та в 14 років перша перемога - на конкурсі імені Сергія Дягілєва в Москві. Потім - вступ до консерваторії і сектор-приз - стипендія в Королівській академії музики в Лондоні. Через два роки він повернувся в Україну за черговим трофеєм - і виграв гран-прі на міжнародному конкурсі піаністів імені Володимира Горовиця. З тих пір концертне життя Гринюка стрімко розвивалося. Але далеко за межами України.

Близько року тому Олексій отримав травму спини. У той фатальний день стався нещасний випадок - він випав з шостого поверху. Відразу виявився в комі, отримав перелом хребців, переніс кілька операцій. Лікарі призначили тривалу реабілітацію і нічого доброго не обіцяли. Через шість місяців піаніст, незважаючи на попередження лікарів, вийшов на милицях на сцену і зіграв концерт. Бажання виступати було настільки сильним, що він все-таки піднявся на сцену, хоча ледве міг ходити. Коли він сідав за рояль, то був в стані тільки рухати руками, тіло в той час було як в правці. Музикант досі сидить на спеціальному стільчику з підтримуючою хребет спинкою. Довелося знайти новий спосіб натискання клавіш. Здавалося б, травма повинна була уповільнити його концертне життя, але вийшло навпаки - Олексій дає концерти по всьому світу і як соліст, і з оркестрами.

За цим музикантом давно закріпилася слава неповторного інтерпретатора класики, і на його концерт публіка збирається в очікуванні дива. І ці очікування завжди виправдовуються. Сьогодні його талантом захоплюється весь світ. Просто легенди ходять про його феноменальну фортепіанну техніку, тонку музичну ерудицію, неймовірну працьовитість та приголомшливо відповідальне ставлення до професії. «Класична музика - як невичерпна скарбниця, тому чим раніше ви почнете виявляти до неї інтерес, тим більше ви про неї дізнаєтесь і отримаєте задоволення», - так говорив А.Грінюк в одному зі своїх інтерв'ю.

Записи його концертів транслюють багато радіостанцій і телеканали: BBC Radio, радіо Hessischer Rundfunk з Франкфурта, Radio France, Українське національне радіо, телеканали Китаю, Росії та України. Виключно талановитий піаніст є бажаним гостем престижних фестивалів - Cervantino в Мексиці, Dushniki Chopin Festival в Польщі, Kremlin Music Festival, Musica Sacra Maastricht Newport Music Festival, Rhode Island ir Mannes College International Keyboard Festival в Нью-Йорку.

Каса: тел. (098) 303 64 12, (066) 945 87 18 , 372 -96 -20, 372 -96 -40

www.dnepr-philharmonic.comКлючевые слова: Концерт симфонічного оркестру, 2017, афиша днепропетровск, Днепропетровская филармония, стоимость, цена билета, заказать билеты, купить билеты, адрес, как доехать, касса, контакты, спектакль, афиша филармония, апрель

© md-eksperiment.org

Опубликовано: 06 мая 2016

Днепр - Скоро

​ПОСТОЯННЫЙ НАБОР. Школа моделей GALAXY

Школа моделей GALAXY 25 марта - 01 сентября

Афіша на квітень 2017. Театр ім. Т. Шевченка

Театр им. Т. Шевченко 01 апреля - 29 апреля
Показать все