59
Концерт академічного симфонічного оркестру. Дніпропетровська філармонія ім. Л.Б. Когана

Концерт академічного симфонічного оркестру. Дніпропетровська філармонія ім. Л.Б. Когана

Чт, 22 июня 2017, 19:00
Днепр, Украина
Филармония [на карте]
(068)854-27-12
(066)945-87-18
372-96-20

22.06 (четвер) 19:00

Концерт академічного симфонічного оркестру

Соліст – Валерій Соколов (скрипка) Німеччина

В програмі: Л.ван Бетховен Концерт для скрипки з оркестром

В.А.Моцарт Концерт для скрипки і альта з оркестром

Диригент – заслужений діяч мистецтв України Наталія Пономарчук

Валерій Соколов - один з найбільш затребуваних у світі молодих скрипалів, що отримав визнання завдяки технічній бездоганності своєї гри, емоційності та художньої зрілості у виконанні найскладніших творів скрипкового репертуару. Коли Валерію було 18 років, про нього зняв фільм «Природжений скрипаль» знаменитий французький режисер Бруно Монсенжон - автор документальних стрічок про С. Ріхтера, Д. Фішер-Діскау, Г. Гульда, Д. Ойстраха та І. Менухіна.

Валерій Соколов народився в 1986 році в Харкові. Навчався в Харківській спеціальній музичній школі. У 1999 році на юнацькому міжнародному конкурсі скрипалів імені П. Сарасате в Памплоні отримав грант Фонду Володимира Співакова на продовження навчання в лондонській Школі скрипалів Ієгуді Менухіна. По закінченні школи був прийнятий в лондонський Королівський коледж музики. У 2011 році закінчив аспірантуру Вищої школи музики і театру у Франкфурті (Кронбергська академія). У 2005 році Валерій став переможцем Міжнародного конкурсу скрипалів імені Дж. Енеску в Бухаресті, отримавши Гран-прі та два спеціальні призи.

Валерія Соколова запрошують до співпраці найвідоміші колективи світу. Він грав з Національним оркестром Франції та Льєжським філармонічним оркестром (Бельгія), Лондонським філармонічним оркестром і Королівським філармонічним оркестром Ліверпуля, оркестрами Зальцбурзького Моцартеум і Цюріхського Тонхалле, симфонічними оркестрами Роттердама, Брабанта і Нідерландським симфонічним оркестром, Німецьким камерним філармонічним оркестром Бремена і оркестром Північно-Німецького радіо, Королівським філармонічним оркестром Стокгольма, Китайським національним симфонічним оркестром, симфонічними колективами Клівленда, Токіо, Кальярі (Італія), Канн, Ов'єдо, Кадакеса (Іспанія), Куала-Лумпура (Малайзія) та іншими. Тривале співробітництво пов'язує скрипаля з Камерним оркестром Європи.

Валерію Соколову надає підтримку фонд Accenture Foundation в рамках програми підтримки молодих музикантів.

Скрипковий концерт Л.ван Бетховен написав для свого друга і колеги Франца Клемента, відомого скрипаля і композитора тих часів, директора Віденського театру, в якому відбулася прем'єра багатьох робіт Бетховена. Прем'єра концерту відбулася на бенефісі Клемента 23 грудня 1806 року в тому ж театрі. Перше друковане видання 1808 року також ще було присвячено йому.

Прем'єра не була успішною, і концерт був забутий на кілька десятиліть. Робота була відроджена лише в 1844 році після її виконання тоді ще 12-річним скрипалем Йозефом Йоахімом з оркестром Королівського філармонічного товариства під управлінням Фелікса Мендельсона. З тих пір концерт став одним з найвідоміших творів для скрипки з оркестром і часто виконується і записується сьогодніКлючевые слова: Концерт академічного симфонічного оркестру, 2017, афиша днепропетровск, Днепропетровская филармония, стоимость, цена билета, заказать билеты, купить билеты, адрес, как доехать, касса, контакты, спектакль, афиша филармония, июнь

© md-eksperiment.org

Опубликовано: 19 января 2017

Днепр - Скоро

​ПОСТОЯННЫЙ НАБОР. Школа моделей GALAXY

Школа моделей GALAXY 25 марта - 01 сентября

Набор в Театральную Лабораторию

ул. Чернышевского, 27 21 августа - 21 августа 18:30
Показать все