32
Єгор Грушин у Дніпрі

Єгор Грушин у Дніпрі

Пт, 13 октября 2017, 19:00
Днепр, Украина
Филармония [на карте]
(093) 670-74-20

13 жовтня в рамках туру з концертною програмою «Together» відбудеться концерт найяскравішого неокласичного композитора та піаніста України Єгора Грушина в дуеті із Роксоланою Грушиною (віолончель) у Дніпровській філармонії ім. Когана (19:00, Великий зал).

За 6 років творчості Єгор Грушин дав понад 300 концертів, презентував світу 4 альбоми, одну збірку фортепіанних творів, видану відомим шведським лейблом, та став автором саундтреків до 6-ти вітчизняних фільмів.

«Ми назвали цей тур «Together», як свою однойменну композицію, що є однією з найулюбленіших як для наших слухачів, так і для нас самих. І, оскільки, ми є партнерами не лише в творчості, а й в особистому житті, на концерті можна буде відчути і особливу гармонійну підтримку, і протиставлення жіночого і чоловічого, емоційного і виваженого. Ми плануємо показати як милозвучно поєднуються і доповнюють одне одного королівське звучання роялю та оксамитовий тембр віолончелі…»

Квитки: від 150 грн.Ключевые слова: егор Грушин в Днепре, афіша Дніпро, Together, жовтень, октябрь, Концерт Єгора Грушина, класика, фортепіанна музика, піаніст Єгор Грушин, егор грушин, 2017, Контакти, куда пойти, придбати квитки, культурные события, заказать, купить билеты, цена, тел, вартість квитка, куль

© md-eksperiment.org

Опубликовано: 14 сентября 2017

Другие города

15 октября
Одесса
Литературный музей
19 октября
Харьков
ХАТОБ
21 октября
Черкассы
Художественный музей
16 ноября
Киев
Дом Архитектора
17 ноября
Винница
Филармония