18
Гурт Шосте Чуття в Харкові

Гурт Шосте Чуття в Харкові

Вс, 09 апреля 2017, 20:00
Харьков, Украина
Клуб Пинтагон [на карте]
057 701 4008

Гурт «Шосте Чуття» відкриє Україні «Правду»

Драйв, рок, щирі емоції та справжня українська музика – для вас цієї весни. Гурт «Шосте Чуття» вирушає у всеукраїнський тур «Правда» – нові міста, нова програма та незмінно живий звук.

Музику «Шостого Чуття» почують на Заході та Сході України. Концертний тур охопить Київ, Запоріжжя, Дніпро, Вінницю, Хмельницький, Ужгород, Полтаву, Харків, Чернівці, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Львів та інші міста.

На сцені звучатимуть як зовсім нові, так і всім відомі пісні. Для своїх шанувальників гурт приготував, прем’єри, які презентує на концертах.

На вас чекають незабутні емоції, темпераментна та запальна музика, від якої ніхто не встоїть на місці, слова пісень, що пробуджують справжні почуття та не залишають байдужими, ну і звичайно живий звук.

Гурт «Шосте Чуття» – це нова енергія української музики, яку повинен відчути кожен, адже вона запалює своїм драйвом! Саме ця справжня музика та щирість її виконання, яку творять учасники гурту, сколихне Україну цієї весни.

Гурт «Шосте Чуття» учасник багатьох концертів і фестивалів: "Бандерштат","Woodstock Ukraine, "Зашків", "Підкамінь", "Razomfest" "Lviv Tattoo Fest", "Ї","Тарас Бульба", "Червона рута" та ін. На рахунку гурту два студійні альбоми та три професійні кліпи.Ключевые слова: Харьков, група Шосте Чуття в Харкові, афіша квітень, апрель, Концерт гурту Шосте Чуття, Шосте Чуття, рок концерт, афіша концертів, Афиша концертов, концерты 2017, концерти 2016, куди піти, куда пойти, купити квитки, билеты, ціна

© md-eksperiment.org

Опубликовано: 05 марта 2017

Другие города

16 марта
Киев
FreeGen Sufr Cafe
18 марта
Запорожье
Паб "Бульбульдог"
19 марта
Днепр
МахноПАБ
24 марта
Винница
Антикафе "Артинов"
25 марта
Хмельницкий
Паб "Tarantino"
01 апреля
Ужгород
Ирландский паб «Egan»
07 апреля
Полтава
Паб "Сто доріг"
20 апреля
Черновцы
Public
21 апреля
Ивано-Франковск
Panorama Pub
22 апреля
Тернополь
Ресторан "Файне місто"
28 апреля
Луцк
Паб "ЛучеSк"
30 апреля
Дрогобыч
Дрогобыч
06 мая
Львов
Клуб «Picasso»