66
ХАЗЯЇН. Харьковский ТЮЗ

ХАЗЯЇН. Харьковский ТЮЗ

Чт, 02 марта 2017, 19:00
Харьков, Украина
ТЮЗ [на карте]
712-02-65

Харьковский театр юного зрителя (ТЮЗ) представляет!

МАЛА СЦЕНА ім. ОЛЕКСАНДРА БЕЛЯЦЬКОГО

Іван Карпенко-Карий50 грн

«ХАЗЯЇН»

КОМЕДІЯ?

Ми вирішили, що розмова про болючі соціальні проблеми нашої держави буде більш «ефективною», якщо відбуватиметься на матеріалі української класики, і тому взяли до роботи п’єсу Івана Карпенка-Карого «Хазяїн». Постановники відмовились як від національного колориту, так і від прямолінійного осучаснення cюжету. Натомість у виставі розроблено досить складну образну систему, котра поєднує реалістичних та гротескових, містично-метафізичних та відверто кітчевих героїв. Саме такий підхід і дозволяє повною мірою розкрити задум твору, що сам І. Карпенко-Карий формулює так: «Хазяїн» — це зла сатира на чоловічу любов до стяжания без жодної іншої мети. Стяжания для стяжания!».

Вже не вперше міжнародні прем’єри наших вистав відбуваються раніше від національних. «Хазяїн» Харківського театру для дітей та юнацтва побачив світло рампи 21 квітня 2016 року на сцені «Teatr Nowy» в рамках ІІІ Міжнародного фестивалю українського театру в Кракові (Польща).

Режисер — Олександр Ковшун

Художник — Олександр Абманов

НА МАЛІЙ СЦЕНІ ТЕАТРУ


Адрес: Украина, г. Харьков, ТЮЗ, ул. Полтавский шлях, 18.

Тел.: 712-02-65Ключевые слова: ХАЗЯЇН, 2017, афиша харьков, театр юного зрителя харьков, стоимость, цена билета, заказать билеты, купить билеты, адрес, как доехать, касса, контакты, спектакль, афиша тюз, март

© md-eksperiment.org

Опубликовано: 17 мая 2016