195
Концерт гурту Akute

Концерт гурту Akute

Сб, 25 марта 2017
Харьков, Украина
ул. Петровского, 37 [на карте]

AKUTE

AKUTE (Могильов, Білорусь). До складу гурта входять вокаліст і гітарист Станіслав Митник, бас-гітарист Роман Жигарев та бубначка Vicky Fatez. Стиль гурта самі музиканти визначають як "диско-декаданс". Мова текстів - білоруськая.

Гурт Akute був створений в 2008 році в Могильові. Музична складова колективу формувалась під впливом New Order, The Cure, Placebo, The Killers, Interpol. Тексти - під враженням від творів Азімова, Бредбері, Стругацьких та інших письменників-фантастів XX століття, у поєднанні з поетичним шармом білоруської мови.

Дебютний альбом "дівчинки і космос" вийшов у червні 2011 року. Диск потрапив в число кращих альбомів року за версією порталу Experty.by, а група перемогла у номінації "Прорив року" на нагородженні "Рок-коронація".

Другий альбом "Не існує" з'явився в квітні 2012 - визнання критиків і преси на цей раз матеріалізувалися в успішних сольних концертах в Мінську та регіонах. Восени Akute виступили в Мінську перед Placebo (вибирали самі британці), де отримали дуже теплий прийом від публіки і позитивні відгуки від преси.

В кінці року група зібрав понад 800 глядачів на сольному концерті в мінському клубі Re: Public. За підсумками 2012 група Akute і альбом "Не існує" були відзначені рядом титулів на всіх незалежних музичних нагородах.

У квітні 2013 відбулася прем'єра концертної програми "Як на долоні", названій на честь однієї з пісень легендарної білоруської рок-групи Ulis. З нею музиканти успішно проїхали перший повноцінний тур по обласних центрах Білорусі. Після група виступала на численних фестивалях, в тому числі "Міст" (Білорусь), Basowiszcza (Польща), Galapagai (Литва), Vilnius Music Week (Литва).

Вже через рік у квітні 2014 вийшов останній, на даний момент, повноформатний альбом Akute "Реальність і сни", який самі музиканти характеризують як "свою найвірнішу роботу".

Квитки у касах міста.Ключевые слова: Харьков, харків, афіша березень, март, Концерт гурту Akute, Акуте, группа Акуте, концерт акуте, 2017, придбати квитки, контакти, культурные события, заказать, забронировать, купить билеты, цена, тел, вартість квитка, культурні події, тур

© md-eksperiment.org

Опубликовано: 25 ноября 2015

Другие города

12 марта
Минск
Граффити бар
16 марта
Луцк
Луцк
17 марта
Львов
Львов
19 марта
Одесса
More Music Club
24 марта
Днепр
Днепр
26 марта
Киев
Mezzanine
15 апреля
Витебск
Арт-паб Торвальд
16 апреля
Новополоцк
Бaр VсеSвои
06 мая
Минск
Паб "Брюгге"
04 июня
Гомель
Бар "Квартирник"
06 августа
Луцк
Луцк