216
Баба Пріся або на початку і наприкінці часів. Херсонський театр ім. Миколи Куліша

Баба Пріся або на початку і наприкінці часів. Херсонський театр ім. Миколи Куліша

Пт, 30 марта 2018, 18:00
Пт, 27 апреля 2018, 18:00
Херсон, Украина
Театр им. Николая Кулиша [на карте]

Херсонський обласний академічний музично-драматичний театр ім. Миколи Куліша представляє!

"Баба Пріся або на початку і наприкінці часів"

Жанр: комедійна трагедія

Тривалість: 121 хв.

Обмеження: без обмежень

Вистава про дивну сім’ю, яка мешкає в 30-кілометровій Чорнобильській зоні відчуження довкола Чорнобильської атомної електростанції, а саме: покинуте село неподалік від річки Прип’ять, маленький хутір, глухий кут, тікати нікуди, навкруги ліси і болота... Баба Пріся, її дочка Слава та онук Вовчик хочуть просто жити, але їм доводиться боротися за існування. І боротися не з радіацією – бабка знає, як домовитися з природою, з мавками та іншими «мешканцями» лісу (чи то її уяви). Сім’я змушена захищати свій маленький світ від великого суспільства: від дільничного, який весь час намагається виселити, від «мисливців», які для розваги відстрілюють звірину. І допомоги чекати немає звідки. Людей не повинно бути у зоні відчуження, вони поза законом, отже, вони не існують.

У ролі Баби Прісі – народна артистка України Олена Галл-Савальська. Також у виставі задіяні заслужений артист України Руслан Вишнивецький, заслужений артист України Сергій Михайловський, Євген Гамаюнов, Світлана Журавльова, Павло Костенко та Костянтин Рогань.

Режисер вистави – Павло Ар’є.

Художник – заслужений художник України Ольга Гоноболіна.

Вистава йде українською мовою.


Адреса: Україна, м. Херсон, Херсонський театр ім. Миколи Куліша, вул. Горького, 7.

Тел.: (0552) 22-55-20Ключевые слова: Баба Пріся або на початку і наприкінці часів, 2018, афиша Херсон, театр кулиша Херсон, стоимость, цена билета, заказать билеты, купить билеты, адрес, как доехать, касса, контакты, спектакль, афиша театр кулиша, березень, март, квітень, апрель

© md-eksperiment.org

Опубликовано: 31 марта 2017