41
Ансамбль танца им. Павла Вирского в Хмельницком

Ансамбль танца им. Павла Вирского в Хмельницком

Ср, 31 мая 2017, 19:00
Хмельницкий, Украина
Филармония [на карте]
+38 (044) 590-55-50

Концерт ансамблю танцю ім.П.Вірського

Основу репертуару ансамблю становлять старовинні й сучасні танці різних регіонів України. Показовою рисою ансамблю є широке відображення сучасної тематики і творче використання спадщини народного танцю. На концертах колективу глядач насолоджується не тільки прекрасним виконанням, а і чудовими костюмами, які, безумовно, є невід'ємною складовою спектаклю. Обробку народної музики і нову музику до танців створили і створюють багато композиторів України. А яскраві і виразні рухи, віртуозні стрибки, блискавичні обертання і неперевершена зміна динаміки танців - від меланхолії до ейфорії - це унікальний союз кольору, енергії та артистизму!

Саме завдяки високому рівню професійної майстерності ансамбль здобув широку популярність в багатьох країнах. Українському хореографічному мистецтву аплодують концертні зали усього світу! Колектив побував більше ніж у 60 країнах світу, зокрема: у В‘єтнамі, Кореї, Китаї, Кубі, Австрії, Англії, Канаді, США, Бельгії, Франції, Іспанії, Італії, Греції, Бразилії, Аргентині, Венесуелі, Португалії, Швейцарії, Данії, Андоррі, Японії та інших, де завжди з честю демонстрував досягнення національної культури, вносив посильний внесок у розвиток світової культури.

Квитки - http://virsky.kiev.ua/tickets.html

Не пропустіть!Ключевые слова: Хмельницкий, ансамбль Вірского у Хмельницькому, Ансамбль танца им Павла Вирского, ансамбль вірського, афиша май, травень, 2017, Контакти, куда пойти, придбати квитки, культурные события, культурні події, вартість квитка, купить билеты, цена, тел

© md-eksperiment.org

Опубликовано: 15 апреля 2017

Другие города

03 мая
Коростень
Коростень
06 мая
Ивано-Франковск
Театр им. И. Франко
13 мая
Миргород
Миргород
18 мая
Киев
Дворец Украина
22 мая
Кривой Рог
Академический Театр им. Тараса Шевченко
23 мая
Харьков
ХАТОБ
29 мая
Львов
Театр опери та балету
30 мая
Черновцы
Летний Театр

Хмельницкий - Концерты

DaKooka в Хмельницькому!

Паб "ПаПаПаб" 20 апреля - 20 апреля
Показать все