41
Lords of the Sound в Кропивницькому

Lords of the Sound в Кропивницькому

Чт, 07 декабря 2017, 18:30
Кропивницкий, Украина
Филармония [на карте]
+38-097-000-70-40

Симфонічний оркестр Lords of the Sound за участю хору виконає музику із дивовижного світу фентезі, представленого в різних кінематографічних та ігрових проектах, об’єднаних під однією тематичною назвою «Music is Coming».


Продюсера оркестру Lords of the Sound на створення такої програми надихнув шалено популярний серіал «Гра Престолів». Андрій Новаторов ретельно вивчив подібні за жанром проекти та свій вибір саундтреків пояснює так:

«Вони дуже різні за своїм сюжетом, історією, декораціями, та об’єднує їх одне – вони дозволяють глядачам відчути себе в іншій реальності. В реальності, в якій є місто казкам та міфам, драконам, небаченим істотам, надприродній силі, чаклунству та явищам, які не піддаються відомим законам фізики. Чи то інша планета, чи паралельний світ, ми не знаємо, але перебування в ньому неймовірно захоплює.»

Та без музики картина не була б довершеною. Дух, магічність та потужність закладені в кожній ноті, у кожному русі диригента та музикантів, які виконають саундтреки з культових кінокартин:

Гра Престолів, Вікінги, Месники, Чудо-жінка, Аліса в країні чудес, Аватар, Володар перстнів, Ван Хельсінг, Хроніки Нарнії, Пірати Карибського моря, Велика стіна.

А також не обійдеться без найяскравіших представників фентезійних комп’ютерних ігор:

Skyrim, World of Warcraft, Assassin's Creed, Mortal Kombat, The Witcher,League of Legends.

Найкраще місце, де можна відпочити від буденності, відволіктися від звичайного кола речей – у світі фентезі, створеного музикою від Lords of the Sound. Music is Coming…

В концерті приймають участь музиканти оркестру Lords of the Sound та хор.

Диригент: Віталій Саражинський. Продюсер: Андрій Новаторов.

Українські Lords of the Sound формують нове уявлення та репутацію поняття «оркестр». Проект стрімко розвивається і вже став відомим по всій Україні та за кордоном. Проводячи більш, ніж 60 концертів на рік, музиканти створюють нові програми, намагаючись охопити глядачів різного кола інтересів. Тим самим залучаючи, насамперед, молодь до сучасної класики та оркестрової музики.

Вартість квитків: от 130 грн.Ключевые слова: Кропивницький, лорды в Кропивницком, грудень, Афиша декабрь, мюзик из коминг, Music is Comings, Lords of the Sound, лорд оф зе соунд, концерт, 2017, Контакты, Повна інформація, замовити, купити квитки, цена, заказать, купить билеты, адрес, касса, пойти на концерт, куди піти,

© md-eksperiment.org

Опубликовано: 18 ноября 2017

Другие города

27 ноября
Ровно
Будинок Культури
28 ноября
Львов
Театр им. Марии Заньковецкой
04 декабря
Полтава
Дом Досуга "Листопад"
05 декабря
Сумы
Театр им. М.С. Щепкина
06 декабря
Кременчуг
Городской Дворец культуры
22 декабря
Одесса
Театр им. М. Водяного
23 декабря
Киев
Национальная опера Украины