4794
СКАРБИ ДЖУНГЛІВ. Криворожский цирк

СКАРБИ ДЖУНГЛІВ. Криворожский цирк

Сб, 29 апреля 2017, 16:00
29 апреля — 04 июня 2017
Кривой Рог, Украина
Цирк [на карте]
92-88-68

Хто з нас не мріяв вирушити в захоплюючу подорож до далеких незвіданих берегів, оповитих бурхливими хвилями і не прохідними джунглями, щоб відшукати давно загублений скарб?

Наше циркове шоу -це окремий дивовижний світ джунглів, в якому мешкають не тільки білі тигри, мавпи, удави, страуси, кізочки, лисиця, песець, фретка, кабан, скунси, дикобрази тхори і носуха, а й живуть уссурійські тигри і африканські леви.

Вас чекають найнеймовірніші пригоди, захоплюючі зустрічі і веселе проведення часу в компанії наших безстрашних шукачів скарбів в дикій природі.

В програмі «Скарби Джунглів»: еквілібристи, жонглери, повітряні гімнасти, а також артисти національного цирку Юлія і Микола Козирєви, які презентують легендарний атракціон "УССУРІЙСЬКІ ТИГРИ та АФРИКАНСЬКІ ЛЕВИ". Поцілунок з хижим звіром витончено полоскоче нерви глядачеві.

Впродовж всієї програми підніме настрій клоунський дует «ХАХАТОН»Ключевые слова: СКАРБИ ДЖУНГЛІВ, 2017, афиша кривой рог, цирк, цирк кривой рог, стоимость, цена билета, заказать билеты, купить билеты, адрес, как доехать, касса, контакты, спектакль, афиша цирк, май, июнь, апрель

© md-eksperiment.org

Опубликовано: 25 апреля 2016

Кривой Рог - Концерты

Ансамбль танца им. Павла Вирского в Кривом Роге

Академический Театр им. Тараса Шевченко 22 мая - 22 мая 19:00

Концерт гурту Океан Ельзи

Кривой Рог 11 июня - 11 июня 20:00

Концерт группы BRUTTO

Кривой Рог 07 октября - 07 октября
Показать все

Кривой Рог - Скоро

Ремонт или реставрация чувств. Театр Тысячелетие

Академический Театр им. Тараса Шевченко 26 апреля - 26 апреля 19:00
Показать все