15
КіноСереда від «СУК»

КіноСереда від «СУК»

Ср, 14 марта 2018, 19:00
Киев, Украина
Port Creative Hub [на карте]
287-67-80

КІНОСЕРЕДА

Кіноподія від ГО «СУК»

14-го березня о 19:00 перекладачка та редакторка Катерина Поправка проведе майстер-клас на тему «Більше за слова: текстовий супровід фільму».

Катерина Поправка як письмова та усна перекладачка співпрацює з такими кінофестивалями, як Одеський міжнародний кінофестиваль, Київський міжнародний кінофестиваль "Молодість", Міжнародний фестиваль кіно та урбаністики "86" та Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA. Також Катерина - редакторка та коректорка фестивальних каталогів. Основні робочі мови - англійська та українська.

Розмова йтиме про те, чому супровідні тексти до фільму важливі, як вони створюють уявлення про фільм і чому їх треба обов'язково перечитувати вголос – на справжніх прикладах з українського кінопростору.

Дуже часто супровідні тексти до фільму з’являються в останній момент: за кілька годин до дедлайну на подачу до потрібного фестивалю. І, здається, написати їх легко і швидко. Проте з редакторської точки зору, доволі часто такі тексти – просто artistic pieces of shit. Що зробити, щоб такого не трапилося з вами?

Поговоримо про супровідні тексти до фільму: анотації, синопсиси, слогани, біографії авторів та інші описові тексти, яких потребують і фестивалі, і дистриб’ютори.

Як працювати з цими жанрами, чим вони відрізняються і чого потребують; до якої аудиторії апелюють і як можуть вибудовувати очікування щодо вашого фільму. І головне – як не довести свого редактора і читача до нервового зриву, а навпаки заохотити подивитися фільм.

КІНОСЕРЕДА обіцяє бути цікавою, тож, не зважайте на сніг у березні та завітайте послухати про текст, що більший слова!

Де: Port creative hub, Набережно-Хрещатицька, 10-а

Коли: 19:00

Вхід: 100 грнКлючевые слова: Катерина Поправка, Більше за слова, текстовий супровід фільму, КіноСереда, фільми учасники сук, Фільми конкурсу короткого метру СУК, КІНОСЕРЕДА, 2018, киев, киносреда, Київ, мк, афіша київ, фестиваль коротометражних фільмів, афіша кіно 2018, февраль, лютий

© md-eksperiment.org

Опубликовано: 08 марта 2018

Киев - Скоро

Виставка «Пробудження». МСМ України

Музей современного искусства Украины 15 февраля - 01 апреля

«Прогулки под морем»

Галерея "SOVA" 23 февраля - 25 марта
Показать все