25
КіноСереда від «СУК»

КіноСереда від «СУК»

Ср, 18 апреля 2018, 19:00
Киев, Украина
Port Creative Hub [на карте]
287-67-80

КІНОСЕРЕДА

Кіноподія від ГО «СУК»

18-го квітня о 19:00 драматург та сценарист Наталя Ворожбит проведе майстер-клас на тему «За законом драми або чим гірше, тим краще».

Наталя Ворожбит – один з найвідоміших сучасних українських драматургів та сценаристів. Вона написала близько 20 п’єс, має приблизно 50 постановок у різних країнах світу і працює у жанрі документального театру та театру свідка. Наталя – куратор соціально-театральних проектів “Театр Переселенця” і “Class Act: Схід-Захід”, співзасновник “Тижню актуальної п’єси”.

Як сценарист Наталя Ворожбит працювала над сценаріями фільмів «Кіборги» режисера Ахтема Сеїтаблаєва та «Сталевий метелик» Рената Давлетьярова. Наталя написала сценарій за романом Сергія Жадана «Ворошиловград» до фільму «Дике поле» режисера Ярослава Ладигіна. За мотивами п’єси Наталі «Моя Миколаївка» був знятий документальний фільм “Школа № 3” режисерів Єлизавети Сміт і Георга Жено. Також Наталя Ворожбит є головним автором сценарій серіалу “Школа” (2010) режисера Валерії Гай Германіки.

18-го квітня Наталя Ворожбит поділиться своїми спостереженнями про професію сценариста та драматурга, розповість про інтуїтивну освіту і вплив документального театру. Під час майстер-класу піде розмова про проблеми фіналу та страх чистого листа, про мотиваційні питання та драматургію як терапію. А також Наталя оголосить антисюжетний маніфест.

КІНОСЕРЕДА обіцяє бути корисною для усіх оповідачів і не тільки!

Вхід: 100 грн (за попередньою реєстрацією)

150 грн (без попередньої реєстрації)

Реєстрація: https://goo.gl/forms/KgpJBEBlNaGrm3yt1

Де: Port creative hub, Набережно-Хрещатицька, 10-а

Коли: 19:00Ключевые слова: Наталя Ворожбит, За законом драми, КіноСереда, фільми учасники сук, Фільми конкурсу короткого метру СУК, КІНОСЕРЕДА, 2018, киев, киносреда, Київ, мк, афіша київ, фестиваль коротометражних фільмів, афіша кіно 2018, апрель, квітень

© md-eksperiment.org

Опубликовано: 08 марта 2018