33
Котик та Півник. Київський театр ляльок

Котик та Півник. Київський театр ляльок

Сб, 25 ноября 2017, 11:00
Киев, Украина
Театр кукол [на карте]
278-58-08

Київський театр ляльок представляє!

Котик та Півник

Автори: Г.Усач, С.Єфремов

Режисер-постановник: Ю. Сікало, народний артист України

Режисер: Д. Драпіковський

Художник-постановник: М. Данько

Композитор: В. Гук

В основі вистави покладена широковідома українська народна казка. Цю казку оповідає за допомогою бандури і навіть хору Кобзар.

Котик та Півник – давні нерозлучні друзі. Котик активно займається полюванням щоб забезпечити себе й свого друга їжею. А Півник, вимушений сидіти в хаті і не виходити з неї! Так застерігає його Котик. Тому, що хитра та підступна Лисиця вже давно полює за Півником і будь-за що намагається виманити з хати.

З цією метою Лисиця спокушає Півника то горошком то бобовим зерном. Все марно! І лише коли Лисиця обіцяє Півнику такий небачений і нечуваний делікатес – маковий пиріг, Півник погоджується вийти з хати з тим, щоб забрати пирога. Цього тільки Лисиця і очікувала! Вона хапає його і тікає з ним у свою оселю.

А як вдалось Котику врятувати свого друга від смертельної небезпеки і провчити Лисицю ви побачите у виставі.

Адже-ж завжди перемагають сили ДОБРА, ПРАВДИ і СПРАВЕДЛИВОСТІ.Ключевые слова: Котик та Півник, 2017, афиша киев, Театр кукол, кукольній театр, академический театр кукол, стоимость, цена билета, заказать билеты, купить билеты, адрес, как доехать, касса, контакты, спектакль, афиша Театр кукол, ноябрь

© md-eksperiment.org

Опубликовано: 20 августа 2016