43
Котик та Півник. Київський театр ляльок

Котик та Півник. Київський театр ляльок

Чт, 05 апреля 2018, 12:00
Киев, Украина
Театр кукол [на карте]
278-58-08

Київський театр ляльок представляє!

Котик та Півник

Автори: Г.Усач, С.Єфремов

Режисер-постановник: Ю. Сікало, народний артист України

Режисер: Д. Драпіковський

Художник-постановник: М. Данько

Композитор: В. Гук

В основі вистави покладена широковідома українська народна казка. Цю казку оповідає за допомогою бандури і навіть хору Кобзар.

Котик та Півник – давні нерозлучні друзі. Котик активно займається полюванням щоб забезпечити себе й свого друга їжею. А Півник, вимушений сидіти в хаті і не виходити з неї! Так застерігає його Котик. Тому, що хитра та підступна Лисиця вже давно полює за Півником і будь-за що намагається виманити з хати.

З цією метою Лисиця спокушає Півника то горошком то бобовим зерном. Все марно! І лише коли Лисиця обіцяє Півнику такий небачений і нечуваний делікатес – маковий пиріг, Півник погоджується вийти з хати з тим, щоб забрати пирога. Цього тільки Лисиця і очікувала! Вона хапає його і тікає з ним у свою оселю.

А як вдалось Котику врятувати свого друга від смертельної небезпеки і провчити Лисицю ви побачите у виставі.

Адже-ж завжди перемагають сили ДОБРА, ПРАВДИ і СПРАВЕДЛИВОСТІ.Ключевые слова: Котик та Півник, 2018, афиша киев, Театр кукол, кукольній театр, академический театр кукол, стоимость, цена билета, заказать билеты, купить билеты, адрес, как доехать, касса, контакты, спектакль, афиша Театр кукол, квітень, апрель

© md-eksperiment.org

Опубликовано: 20 августа 2016

Киев - Скоро

Фестиваль Belive 2018

НСК «Олимпийский» 21 июня - 24 июня
Показать все