69
ТЕВ'Є-ТЕВЕЛЬ. Театр ім. Івана Франка

ТЕВ'Є-ТЕВЕЛЬ. Театр ім. Івана Франка

Вс, 02 апреля 2017, 19:00
Чт, 20 апреля 2017, 19:00
Пт, 05 мая 2017, 19:00
Киев, Украина
Театр им. Ивана Франка [на карте]

Національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка представляє!

...Тягне свій візок з молоком анатівський молочник Тев'є, розмірковуючи над такими звичними для кожної простої людини проблемами: як навести лад у великій родині, як зробити так, щоб п'ять дочок видати заміж за порядних людей, як заробити побільше грошей, від яких залежить існування.

Різних людей зустрічає герой на своєму шляху, по різному складаються їхні долі. Зустріч з київським студентом Перчиком, якого Тев'є приводить у свою сім'ю, закінчується від'їздом дочки Годл до далекого Сибіру, куди заслано її чоловіка-студента. Старша дочка Цейтл після невдалого сватання за м'ясника Лейзера, виходить за бідного, але рідного по натурі Тев'є кравця Мотла. Хава, найулюбленіша дочка Тев'є, поєднує свою долю з російським хлопцем Федором. І батько, проклинаючи її, знов звертається до єдиного свого порадника - Бога, чекаючи надії на краще. Сподівання розбиваються одне за одним, але Тев'є, великий мрійник з Анатівки, навіть після смерті дружини, тримаючи в обіймах маленьку онуку Голду, оповідає їй про закономірність й логічність життєвого кола.

Ідея бажаного та недосяжного проходить крізь всі події вистави, яка вирішена в трагікомічному жанрі, де крізь сльози лунає сміх, де є місце гумору, дотепності. І, звичайно, колоритній музиці, без якої також не обходиться життя...

Вистава є визнаною класикою сценічного мистецтва. З нею знайомі не тільки глядачі України, але й багатьох країн світу: Росії, Польщі, Німеччини, США. По кількості аншлагів вона має право претендувати на занесення до книги рекордів Гіннесса. У 1993 році виконавці головних ролей Богдан Ступка та Наталія Лотоцька, а також сценограф вистави Данило Лідер були удостоєні Національної премії України імень Тараса Шевченка.

Режисери-постановники - Сергій Данченко, Дмитро Чирипюк

Художник-сценограф - Данило Лідер

Художник по костюмах - Михайло Глейзер

Художник по світлу - Володимир Лящинський

Балетмейстер - Борис Каменькович

Композитор - Михайло Глуз

Хормейстер - Анатолій Навроцький

Асистент режисера - Олексій Петухов

Адрес: Україна, м. Київ, Театр ім. Івана Франка, пл. Івана Франка, 3.

Тел.: 279 - 59 - 21Ключевые слова: ТЕВЄ ТЕВЕЛЬ, 2017, афиша киев, драматический Театр имени франка, театр имени франка, стоимость, цена билета, заказать билеты, купить билеты, адрес, как доехать, касса, контакты, пойти на спектакль, пойти в театр, афиша театр имени Франка, май, апрель

© md-eksperiment.org

Опубликовано: 23 октября 2016

Киев - Скоро

«В обіймах весни». Арт-галерея Мануфактура

Арт-галерея Мануфактура 24 марта - 18 мая
Показать все