21
Фотоконкурс «Театр в об’єктиві»

Фотоконкурс «Театр в об’єктиві»

18 мая — 21 мая 2017
Львов, Украина
Львов [на карте]

Стартує набір заявок на фотоконкурс, який відбудеться 18-21 травня в рамках ХІІ Міжнародного фестивалю особливих театрів "Шлях". У фестивалі візьме участь 11 театральних колективів з України, Польщі та Литви, а це близько 150 акторів, які покажуть вистави на різні тематики – від дитячих казок, до філософських роздумів про сутність людини. Фестиваль особливих театрів є унікальною подією, яка має широкий соціальний та культурний вплив на суспільство. Театральна реальність дає можливість акторам стати іншими, спробувати себе у нових ролях та подіях. Особливий театр – це місце щирості, творчості, максимальних зусиль і також своєрідного одужання для всіх – акторів, режисерів, організаторів та глядачів.

Фотоконкурс та однойменна виставка «Театр в об’єктиві» були засновані організацією «Непротоптана стежина» у 2009 році у Львові. У 2010 році конкурс вже став міжнародним і стартував у Любліні, а згодом і у Бресті.

Переможці фотоконкурсу матимуть можливість відвідати дружні театральні фестивалі у Бресті та Любліні, а їхні роботи увійдуть до міжнародної фотовиставки.

Усіх зацікавлених фотографів просимо зголошуватись та реєструватись у координатора події – Машталєра Ігора teatrvobjektyvi@gmail.comКлючевые слова: Театр в обєктиві, Фотоконкурс Театр в обєктиві, 12 Міжнародний фестиваль особливого театру Шлях, фестиваль особливого театру Шлях, фестиваль Шлях, театральний фестиваль шлях, 2017, програма, афіша львів, театральна афіша

© md-eksperiment.org

Опубликовано: 11 мая 2017

Львов - Театр

Афіша квітень 2018. Львівський театр імені Леся Курбаса

Театр им. Леся Курбаса 01 апреля - 29 апреля

Ісус, син Бога живого. Театр імені Марії Заньковецької

Театр им. Марии Заньковецкой 10 апреля - 10 апреля 18:00

Дихання. Львівський театр імені Леся Курбаса

Театр им. Леся Курбаса 11 апреля - 11 апреля
Показать все

Львов - Скоро

Фестиваль Писанок 2018

Львівська свічкова мануфактура 23 марта - 15 апреля
Показать все