60
Концерт Симфонія V. А Сутугінас, Гонги, Курбаси, Д Литвиненко

Концерт Симфонія V. А Сутугінас, Гонги, Курбаси, Д Литвиненко

Пт, 13 октября 2017, 19:00
Львов, Украина
Органный зал [на карте]
067 629 0 888

В програмі двогодинного концерту звучання Гонгів, тибетських співочих чаш, імпровізація на віолончелі та магія акапельного триголосся в єдиному потоці, художні візуальні світлові ефекти.

Андреюс Сутугінас створює симфонії на очах у глядачів, музичні імпровізації, які звучать лише раз і більше ніколи не повторюються. Нова Симфонія live-композитора прозвучить у Львові 13 жовтня о 19:00. В будинку органної та камерної музики.

Симфонія V - V-творення музикантів у спільному єдиному потоці, концерт Гонгів, на якому разом з архаїчними інструментами звучатиме етнічний вокал Курбасів та віолончель Дениса Литвиненка.

В концерті звучатиме найбільший Гонг у Східній та Північній Європі - Гонг П'яти Стихій #fifthelementgong, діаметром 2 метри.

Gong Symphony Andrejus Sutuginas – музичний проект, заснований в 2017 році.Поєдн ує багаторічні напрацювання Гонг-майстра – гру на архаїчних інструментах (Гонги, чаші) з більш сучасними акустичними інструментами (ханг драм, барабани Тайко, монохорд, дзвони) з використанням звукопідсилення та світловими ефектами. Таким чином, створений сучасний концертний формат, який відкриває повноту архаїчного звучання, дає можливість дослідити глибину та джерела зародження звуку. Також, це єдине в своєму роді музичне шоу колекційних інструментів, яке створює неповторну сценічну картинку і цільне живе звучання.

Андреюс Сутугінас – Доктор холістичної медицини, музикант, звукотерапевт, Live-композитор, Гонг-майстер, засновник «Театру звуку», власник унікальної колекції архаїчних інструментів, зібраних з усього світу.

Музикант родом із Литви, навчався рідкісній майстерності живого звучання в США, Індії, Монголії, країнах Європи. Проводить концерти і працює зі звуком вже майже 19 років

Інструменти: планетарні і симфонічні Гонги, кришталеві та тибетські чаші, шруті (фісгармонія), тінькші (дзвіночки), Конх (велетенська раковина), окарни, сансули, монохорд, барабан Тайко, дзвони та інші.

Два шляхи дістати квиток на подію:

1.Телефонувати за номером 0676290888

2. Чимчикувати ген до каси органного залу Пт, Сб, Нд з 14 до 17

Вартість квитків від 50 до 450 грн

Деталі події, акредитація ЗМІ, партнерам: 067 629 0 888Ключевые слова: львів, львов, органний зал, афіша жовтень, октябрь, Концерт Симфонія V А Сутугінас, Гонги, Курбаси, Д Литвиненко, Андреюс Сутугінас, 2017, афіша концертів, Афиша концертов, ціна квитка, цена билета, куди піти, куда пойти, купити квитки, купить билеты, культурная программа, к

© md-eksperiment.org

Опубликовано: 05 октября 2017

Львов - Концерты

K&K Philharmoniker. Львівська філармонія

Филармония 09 апреля - 09 апреля 19:00

«Пісня буде поміж нас». Львівська філармонія

Филармония 10 апреля - 10 апреля 18:00; 20:00

Тоня Матвієнко з оркестром

ЛКОЦ ім. О.Довженка 13 апреля - 13 апреля 19:00

Антон Слєпаков

Львівський театр ляльок 14 апреля - 14 апреля 19:00
Показать все

Львов - Скоро

Фестиваль Писанок 2018

Львівська свічкова мануфактура 23 марта - 15 апреля
Показать все