46
«Крізь роки та печалі». Львівська філармонія

«Крізь роки та печалі». Львівська філармонія

Вт, 21 марта 2017, 18:00
Львов, Украина
Филармония [на карте]
(032) 235-89-46

Львівська обласна філармонія представляє!

Літературно-музична композиція «Крізь роки та печалі». Вечір поезії Ліни Костенко з нагоди Всесвітнього дня поезії

Романтична і палка, лірична й патріотична, ніжна, мов перші дні весни, і неодмінно глибока. «Поезія – це завжди неповторність…» - писала Ліна Костенко. І ці слова чи не найкраще підходять для опису її власної творчості. Адже наскільки б різноманітною в поезії не була Костенко, її слова завжди резонують, завжди захоплюють якісь внутрішні пласти душі. 21 березня о 18 годині запрошуємо вас пройти «Крізь роки та печалі» з поезією чи не найвідомішої нашої сучасниці.

Літературно-музична композиція, створена заслуженим артистом України Олегом Батовим, не просто базується на окремих віршах поетеси. Це – історія в історії, погляди і рефлексії Ліни Костенко щодо сучасного суспільства та подій, якими горить наше сьогодення. Авторка, яка стала символом епохи, символом незламності й гордості українського духу, говорить простими словами й не потребує пафосу. Але натомість вони сповнені відвертості, сили й вогню, котрий завжди лякає недоброзичливців, проте може стати й іскрою надії.

На концерті вірші Ліни Костенко поєднаються зі звучанням фортепіано у виконанні заслуженої артистки України – Оксани Рапіти. Відзначте День поезії у філармонії! Буде натхненно.

Олег Батов – автор композиції та виконавець

Оксана Рапіта – музичний супровід

Камерна сцена (вул. Чайковського, 7, вхід «Каса», третій поверх)

Вартість квитків 50 (вхідні) грн

Абонементи недійсні

Квитки продаються у касі філармонії щоденно 11:00 — 19:00

Каса: (032) 235-89-46Ключевые слова: Вечір поезії Ліни Костенко, Крізь роки та печалі, Олег Батов, події львова, класична музика, афіша львів, філармонія львів, вартість, ціна квитка, замовити квитки, купити квитки, адреса, як доїхати, каса, контакти, афіша філармонія березень 2017

© md-eksperiment.org

Опубликовано: 28 февраля 2017