68
Оксана Муха: Різдвяний Unplugged. Львівська філармонія

Оксана Муха: Різдвяний Unplugged. Львівська філармонія

Вс, 22 января 2017, 16:00; 19:30
Львов, Украина
Филармония [на карте]
(032) 235-89-46

Львівська обласна філармонія представляє!

Оксана Муха: Різдвяний Unplugged

Ці два концерти - Різдвяна містерія, що звучить. І звучання буде особливим. Колядки обрамленні дуже атмосферною музикою, ритмами. Залишається оригінальна мелодія, зміст, текст, а її форма, аранжація - це акустична подорож не лише країнами а й галактиками (чи планетами).

... Це буде Тиха коляда для меломанів, людей з чутливим і багатим внутрішнім світом. І "непідготований" слухач також матиме розраду. Цього разу Одягну сцену по особливому, наповню теплими тонами, декором, світлом. А саме дійство розпочнеться з моменту як глядач ступить у фойє філармонії. Музиканти, з якими буду на сцені - це художники-імпровізатори.

"... я сама до кінця не знаю яким барвами будуть розкольоровані мої колядки...", - розповідає Оксана Муха. Для мене Різдво - час коли люди стають добрішими, ніби оновленими, радісними.. Усі святкують, а уявити Різдво без колядки не можливо. Кожного Різдва я колядую, чи з батьками, чи з друзями, скільки себе пам'ятаю. І краще з того, що я пам'ятаю, а також недавно відкриті незнані колядки та щедрівки я подарую людям. А ще, буде печиво:)

Оксана Муха

Склад учасників:

Гітара (нейлон)

Гітара (сталь)

Контрабас

Перкусія

Гамонд-орган

Вокальний септет

Концертний зал ім. С. Людкевича

Вартість квитків 100, 150, 200 грн

Абонементи недійсні

Квитки продаються у касі філармонії щоденно 11:00 — 19:00

Каса: (032) 235-89-46Ключевые слова: колядка, Різдвяна містерія, Оксана Муха, Різдвяний Unplugged, події львова, класична музика, афіша львів, філармонія львів, вартість, ціна квитка, замовити квитки, купити квитки, адреса, як доїхати, каса, контакти, афіша філармонія січень 2017

© md-eksperiment.org

Опубликовано: 04 января 2017