292
Репертуар на лютий. Львівський органний зал

Репертуар на лютий. Львівський органний зал

01 февраля — 28 февраля 2018
Львов, Украина
Органный зал [на карте]
+38 (032) 255 40 55
+38 (032) 258 00 42
0 800 507 577
098 871 0180

Львівський органний зал представляє!

Лютневий репертуар Львівського органного залу

У лютому в Львівському будинку органної та камерної музики заплановано 25 концертів, серед яких виступи світових зірок класичної музики та оригінальні програми власних солістів.

Це вже традиційні органні ланч-концерти, які відбуваються в обідню пору, і в яких грають запрошені органісти та органістки. До Львова завітають Марія Хилько із Запоріжжя, Богдан Дем’яненко з Києва, Ігор Сікорський з Польщі.

Львівські органістки Олена Мацелюх та Надія Величко також підготували цікаву програму. “Пори року” Вівальді зазвучать на органі: цикл виконуватимуть Олена Мацелюх та відомий скрипаль Марко Комонько. Надія Величко проведе історичну ретроспективу органною музикою композиторів Львова XVI-XX сторіч. Місто Лева пишається давньою органною традицією ще із XIV ст., яка живе й сьогодні. На підтвердження пропонуємо відвідати сольні концерти з творами Баха, Мендельсона, Брамса, Брукнера, Ваґнера. Також солістки Органного залу підготували у спільному проекті унікальну програму із творів французьких композиторів.


Декілька концертів будуть зі знаком “міжнародний”. У першу неділю лютого в Органний зал завітають два Яромира із Відня (Австрія) та Гессена (Німеччина), що народились і почали перші музичні кроки у Львові. Ексклюзивний в Україні концерт скрипаля Яромира Бабського та піаніста Яромира Боженка представить найкращу камерну музику. А в другий тиждень лютого піаніст Денис Жданов (Швейцарія) поділиться досвідом на майстер класі, а згодом на сольному концерті чаруватиме виконанням творів Брамса, Шумана і Шопена.

Двічі у лютому прозвучить “Літургія” Людкевича: в пам’ять героям Небесної сотні у виконанні вокального ансамблю “Collegium Musicum”. Другий виступ відбудеться поза межами стін Органного залу в рамках співпраці з Меморіальним музеєм тоталітарних режимів “Територія Терору”.

Оркестровий репертуар можна буде послухати від “Collegium Musicum” під дириґуванням Івана Остаповича спільно з львівською віолончелісткою Оксаною Литвиненко, а в день святого Валентина буде нагода подарувати коханій людині концерт оркестру Барокової капели Львівської музичної академії.

А ще віртуозний бельканто від Тетяни Журавель, фортепіанні концерти, - все це і більше в Органному залі у Львові.

Квитки в #оргзал можна придбати:

- у касі Органного залу (Середа-Неділя 13:00-19:00)

- онлайн на Gastroli.ua ,

- у понад 20-ти касах Львова.

//вікові обмеження: ~7+//

Номер телефону каси для довідок: 098 871 0180

Місце проведення: Львівський будинок органної та камерної музики

вулиця Степана Бандери, 8, Львів, Львівська область, УкраїнаКлючевые слова: Репертуар на лютий, февраль, органний концерт, афіша лютий, февраль, послухати класику, Афіша Львівський органний зал, афіша львів, культурній події львова, концерти 2018, ціна квитка, цена билета, куди піти, куда пойти, купити

© md-eksperiment.org

Опубликовано: 30 января 2018

Львов - Концерты

Фестиваль Зіркова Хвиля хітів 2018

Палац естетичного виховання учнівської молоді 14 декабря - 16 декабря

Звуки Львова. Бах

Львівська національна філармонія 18 декабря - 18 декабря 19:00

Фестиваль Українська коляда 2019

Палац естетичного виховання учнівської молоді 11 января - 13 января
Показать все

Львов - Скоро

Фестиваль Зіркова Хвиля хітів 2018

Палац естетичного виховання учнівської молоді 14 декабря - 16 декабря

Звуки Львова. Бах

Львівська національна філармонія 18 декабря - 18 декабря 19:00
Показать все