1366
СЛОН ТА СИЛЬНІ ЛЮДИ. Львівський цирк

СЛОН ТА СИЛЬНІ ЛЮДИ. Львівський цирк

Сб, 11 ноября 2017, 16:00
Вс, 12 ноября 2017, 12:00, 16:00
Сб, 18 ноября 2017, 16:00
Вс, 19 ноября 2017, 12:00, 16:00
Львов, Украина
Цирк [на карте]
+380 32 238-53-30

З 28-го жовтня у Львівському державному цирку в рамках всеукраїнського турне починає свою роботу нове циркове шоу цирку Чінізеллі «СЛОН ТА СИЛЬНІ ЛЮДИ» .Тільки знамениті артисти отримали право виступати в цій програмі. У програмі беруть участь:

Двадцяти дев`ятикратний рекордсмен КНИГИ РЕКОРДІВ ГІНЕСА , один з найсильніших людей планети Фахриддін Ахназаров! Найвідоміший його рекорд той , де він зубами тягнув вісім повністю завантажених вантажних автомобілів!!!Йому аплодували Арнольд Шварцнеггер , королева Великобританії Єлизавета друга , Президент США Джордж Буш. Фахриддін неодноразово відкривав своїм виступом червону доріжку премії Оскар! На манежі Ви побачите , як артист підіймає зубами вагу 500 кілограмів , як його переїжджає трьох-тонний автомобіль .

Золотий призер міжнародного фестивалю мистецтв в Кореї 2005,лауреат міжнародних конкурсів ілюзіоністів в Німеччині– Туйчи Хан. Його ім`я вписано в «Книгу знаменитих фокусів» 2007. Ілюзіоніст побував з гастролями більш ніж в 30-ти країнах світу!!! Ви побачите в його виконанні найнебезпечніший трюк Гаррі Гудіні «Визволення під водою». На сьогоднішній день Туйчи Хан ЄДИНИЙ В СВІТІ виконавець цього супер небезпечного трюку!!!

Видатний гімнаст на ременях та жонглер, людина-вогонь - Сергій Неклець продемонструє унікальність своєї роботи.

«Дресировані собачки» долматинці та самоїди під керівництвом Ніни Бойко не залишать байдужим жодного глядача.

Повітряний гімнаст на штейн-трапе - єдиний в світі виконавець трюку: стійка в зубнику вниз головою на штейн-тропе з інтенсивною закруткою трапеції в повітрі - Олег Спігін .

Дресирована слониха Майя під керівництвом представника угорської циркової династії Белуша Такача. Слониха перевертається в манежі , робить стойку на хобот , махає прапором та багато цікавих трюків.

Жіночий квартет акробаток «На щоглі» вразить своєю елегантністю.

А також ЛАЗЕРНЕ ШОУ , шоу-балет «Атлантік», вражаючі спецефекти!!!Ключевые слова: СЛОН ТА СИЛЬНІ ЛЮДИ, 2017, афіша Львів, цирк, цирк Львів, вартість, ціна квитка, замовити квитки, купити квитки, адреса, як доїхати, каса, контакти, афіша цирк, листопад

© md-eksperiment.org

Опубликовано: 03 февраля 2017