33
«Вірменський Львів» у арт-проекті Сурена Варданяна

«Вірменський Львів» у арт-проекті Сурена Варданяна

03 мая — 28 мая 2017, 16:00 - 20:00
Львов, Украина
Дворец Искусств [на карте]
0677136730

«Вірменський Львів» у арт-проекті Сурена Варданяна

3 травня о 16.00 у Львівському Палаці Мистецтв відбудеться відкриття арт-проекту Сурена Варданяна «Вірменський Львів», створеного на основі дослідження автором культури вірмен у Львові.

Сурен Варданян – вірменський художник, чиє життя і творчість нероздільно пов’язані з трьома країнами – Вірменією, Україною та Польщею.

Митець народився і виріс у Вірменії, навчався та певний час жив у Львові, проте доля закинула його у Польщу, де він проживає сьогодні й активно займається творчістю.

Мистецький проект «Вірменський Львів» виник в уяві художника органічно. Становлення його як художника відбулося саме у Львові, де автор ще студентом ретельно ознайомився з багатою історією та традиціями львівських вірмен, які живуть і розвиваються тут впродовж століть.

Важливим стимулюючим аспектом для Сурена Варданяна при створенні проекту стала також дата 400-ліття вірменського книгодрукування в Україні та діяльність знаного вірменського друкаря Говганеса Карматанянца, який проживав у Львові.

Експозиція поєднає авторську фотографію, графіку, а також композиції на тканині з використанням вірменської каліграфії.

Куратор проекту Ольга Луковська

конт. тел. 0677136730Ключевые слова: афіша Львів, львов, травень, май, виставка, Вірменський Львів у арт проекті Сурена Варданяна, Сурен Варданян, Вірменський Львів, выставка, 2017, ціна квитка, цена билета, куди піти, куда пойти, купити квитки, купить билеты, культурная программа, культурні події

© md-eksperiment.org

Опубликовано: 07 мая 2017