44
Виставка «Ружа.Пошук» Ольги Мороз

Виставка «Ружа.Пошук» Ольги Мороз

07 апреля — 27 апреля 2017
Львов, Украина
Арт-центр «Щось Цікаве» [на карте]
067 676 7513

Запрошуємо на відкриття виставки писанок «Ружа.Пошук» Ольги Мороз.

Простір галереї-кав’ярні "Щось цікаве" наповниться авторськими писанками. Автор виставки - Ольга Мороз створюючи серію писанок «Ружа.Пошук» намагалася вкласти глибокий зміст, який відображений перш за все у символах.

Як стверджує автор: «У писанці знаковим є усе: яйце як символ життя та написи зображені на ньому. Традиція зображання орнаментів сягає глибин історії, з плином часу їхнє значення змінювалось, накладалось і вони набули полісемантичного забарвлення. Промовистим є поділ яйця, колір та самі символи.

Об'єктом експозиції є пошук, що прослідковується в ході створення сакрального послання через соляний знак Ружі. Вона позначає сонце, життя і Воскресіння. Композиції сповнені динаміки. Орнаментальне наповнення, присутнє в символі, виходить за його рамки, обвиваючи писанку суцільною стрічкою без початку і кінця, спрямовує до філософських роздумів про безкінечність життя.

Колір має й часові значення. Чорний (темний синій) символізував минуле, червоний -сьогодення, а білий - майбутнє. Поєднання цих кольорів позначають небо і землю, духовне і тілесне. Водночас, синій і червоний несуть в собі єдність вогненний чоловічої енергії, спрямованої вгору, з жіночою вологою енергією, спрямованою вниз. Це ж спостерігається в поєднанні двох трикутників і означає акт творення.

Експозицію доповнюють попередні пошуки, що були шляхом до пошуку Ружі».

Виставка триватиме з 7 квітня по 27 квітня 2017 року з 7 по 23 год.

Зарпошуємо на відкриття і огляд експозиції!Ключевые слова: львів, львов, афіша квітень, апрель, Арт центр Щось Цікаве, Виставка Ружа Пошук Ольги Мороз, Ружа Пошук, Ольга Мороз, виставка писанок, выставка, щось цікаве, ціна квитка, цена билета, куди піти, куда пойти, купити квитки, купить билеты, культурная программа, культурні под

© md-eksperiment.org

Опубликовано: 05 апреля 2017