41
Виставка Силуети Львова. Галерея Зелена канапа

Виставка Силуети Львова. Галерея Зелена канапа

10 октября — 29 октября 2017
Львов, Украина
Галерея Зелена канапа [на карте]

Для більшості людей кераміка це ужиткові речі, або як жартують художники керамісти «горшки». Проте доцент кафедри художньої кераміки Львівської Національної Академії Мистецтв, Заслужений художник України Василь Боднарчук чудово знає, що це не так. Кераміка це універсальна мистецька техніка, що може поєднувати в собі принципи об’ємної пластики (скульптури), графіки та живопису завдяки можливості творити на глиняній площині малюнок та декорувати її неймовірної глибини кольорів керамічного покриття.

Талановита людина – талановита у всьому. Починаючи з 70-х років Василь Боднарчук розвивається як художник кераміст і так само талановито передає свій досвід студентам кафедри художньої кераміки ЛНАМ, відкриваючи їм широкі можливості художньої кераміки.

Для виставки в «Зеленій канапі» Василь Боднарчук пропонує серію творчих робіт під назвою «Силуети Львова». Керамічні пласти за мотивами архітектури старого Львова із живописними ефектами для досягнення яких художник використовує кольорові емалі , поливи, оксиди металів, кольорові глини та вітражне скло. Ця серія з 9- ти художніх творів є основою експозиції. Доповненням виставки є керамічні пласти з серій «Між літами», «Мандри», «З витоків». Уже із назв цих творів стає зрозуміло що художник є неоромантиком , або як назвав його доктор історичних наук Олесь Пошивайло – МАЕСТРО УКРАЇНСЬКОГО ГОНЧАРНОГО НЕОРОМАНТИЗМУ.Ключевые слова: Кераміка Василя Боднарчука, виставка Силуети Львова, 2017, зелена канапа, відкриття виставки, вартість, експозиція, контакти, адреса, каса, афіша львів, події львова, вставки львів

© md-eksperiment.org

Опубликовано: 05 октября 2017

Львов - Скоро

Звуки Львова. Бах

Львівська національна філармонія 18 декабря - 18 декабря 19:00
Показать все