52
Виставка Зустріч. Галерея Зелена канапа

Виставка Зустріч. Галерея Зелена канапа

31 января — 19 февраля 2017
Львов, Украина
Галерея Зелена канапа [на карте]

Всього два роки тому в “Зеленій канапі” відбулась перша персональна виставка київського художника Олексія Коваля.

Тоді Олексій представив свої дерев’яні панелі вкриті листками міді на яких створив живопис у техніці гарячої емалі. Сказати, що виставка сподобалась замало. Виставка просто вразила! Особливо припали до душі глядачеві портрети в оточенні прекрасних орнаментів українського бароко.

З тих пір шанувальники постійно запитують: коли ж буде ще одна можливість побачити це незвичайне майстерне мистецтво?

А тим часом його можна було дивитися на виставках у 2016 році в Київських галереях,а також на виставці 2017 року в Дніпрі.

Як говорить Олексій, - усі зустрічі в нашому житті – не випадкові. Часом буває так, що зустрічаєш людину, чуєш музику, бачиш картину і відчуваєш, що знав її завжди, розумієш її до найменшої риси. Напевне, так виглядає доленосний зв’язок, що тягнеться за нами крізь усі наші життя.

Саме такою, доленосною, є зустріч із творчістю Олексія Коваля. Його картини емаллю називають кодом нації, квінтесенцією усього, що ви бачили чи знаєте про Україну, природу, подорожі, життя. Особливо привабливою є надзвичайна довговічність живопису із емалі. Скільки б століть не минуло ці картини не зміняться. Тому й теми для творів Олексій обирає позачасові. Через них можна відчути зв’язок поколінь.

На виставці Олексія Коваля “Зустріч” на вас чекатимуть нові твори майстра із серій “Україна”, “Пейзаж”, “Натюрморти” у техніках гарячої емалі, а також не бачені досі у Львові кольорові офорти художника.

Вже у цьому році побачені вами картини виставлятимуться в Одесі, Київі,Торонто, Відні..

До Зустрічі!

Відкриття виставки 31 січня о 17.00Ключевые слова: Олексій Коваль, Зустріч, виставка Зустріч, 2017, зелена канапа, відкриття виставки, вартість, експозиція, контакти, адреса, каса, афіша львів, події львова, вставки львів

© md-eksperiment.org

Опубликовано: 26 января 2017