38
Японія – Україна. Львівська філармонія

Японія – Україна. Львівська філармонія

Ср, 22 марта 2017, 19:00
Львов, Украина
Филармония [на карте]
(032) 235-89-46

Львівська обласна філармонія представляє!

До 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між Японією і Україною»: спільний проект Посольства Японії в Україні і Львівської обласної філармонії

Твори українських і японських композиторів

Чи чули ви коли-небудь слово «ханамі»? Японською це назва фестивалю милування цвітом сакури, який плавною ходою перетинає всі острови цієї загадкової й самобутньої країни. Це філософія японців – милуватися моментом, який дуже швидко зникне, бачити красу довкола – у найменших речах, у особливих дрібницях. Нехай в Україні і немає такого свята цвіту вишень, зате щовесни ми святкуємо встановлення дипломатичних відносин між Японією і Україною. І у 2017 році відзначаємо 25-річчя з цієї дати. Святковий концерт за участі японських та українських виконавців відбудеться 22 березня. Саме тоді, коли в Японії розквіт весняного фестивалю.

Попри географічну віддаленість наших держав, взаємний інтерес проявляється у багатьох сферах, зокрема і в музичній. Японський гість вечора Уено Такасі — флейтист, засновник та керівник оркестру “Нова філармонія”. Для нього мистецькі контакти з Україною розпочалися ще у 1993 році, коли він вперше завітав на фестиваль “Цвітень 93 — свято флейти”. Після цього візиту маестро Такасі вже 25 років розвиває музичну співпрацю між нашими державами. Саме за його сприяння один з найбільших токійських концертних залів наповнила музика Станковича, а в український музикантів з'явилась нагода відкрити для себе далеку Японію. А після трагедії у 2011 році Уено Такасі спільно з валторністом та диригентом Василем Пилипчпком написав камерну симфонію “Молитва цикад”, присвячену трагедії Чорнобиля та Фукусіми. У ній зазвучали вірші японських та українських письменників, а також молитви обома мовами.

Японський віртуоз виступить у супроводі Академічного камерного оркестру «Віртуози Львова». Вокал — солістка Національної опери України Марічка Кононова (сопрано). А диригуватиме заслужений артист України Василь Пилипчак, якого з Уено Такасі об'єднує давня дружба та безліч спільних проектів.

Марічка Кононова – сопрано

Академічний камерний оркестр «Віртуози Львова»

Уено Такасі – флейта, диригент (Японія, Токіо)

Василь Пилипчак – диригент

Концертний зал ім. С. Людкевича

Вартість квитків 50, 70, 90 грн

Абонементи дійсні

Квитки продаються у касі філармонії щоденно 11:00 — 19:00

Каса: (032) 235-89-46Ключевые слова: Японія Україна, Віртуози Львова, Марічка Кононова, події львова, класична музика, афіша львів, філармонія львів, вартість, ціна квитка, замовити квитки, купити квитки, адреса, як доїхати, каса, контакти, афіша філармонія березень 2017

© md-eksperiment.org

Опубликовано: 28 февраля 2017