62
«Зустріч на Щедрий Вечір з Маланкою». Львівська філармонія

«Зустріч на Щедрий Вечір з Маланкою». Львівська філармонія

Вс, 14 января 2018, 18:00
Львов, Украина
Филармония [на карте]
(032) 235-89-46

Львівська обласна філармонія представляє!

«Зустріч на Щедрий Вечір з Маланкою»

Ще з дохристиянських часів свято Маланки було одним з найяскравіших та улюблених звичаїв для українців. Переодягання у фольклорних персонажів, весела гостина та безліч обрядів, котрі переплели в собі язичницькі та релігійні мотиви і дійшли до наших днів у самобутній святковій феєрії. Маланка, Щедрий вечір, день Василія Великого – ще один особливий момент у розпалі зимових днів... 14 січня о 18 годині Галицький академічний камерний хор під керівництвом народного артиста України Василя Яциняка та Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії під керівництвом Тараса Криси запрошують на концерт до Львівської філармонії, щоби зберегти атмосферу Різдва на довше та розділити це захопливе й величне свято у музиці.

Оскільки з давніх часів на Маланки було заведено щедрувати, а наступного дня – віншувати, то різноманіття обрядових пісень, котрі відомі й зараз, справді вражає. У різних регіонах поширювалися свої колоритні святкові обряди, проте театралізовані сценки та веселі забави були неодмінними атрибутами української Маланки. Щоби передати атмосферу свята і у стінах філармонії, на концерті звучатимуть українські старовинні та сучасні колядки, щедрівки, віншування українських композиторів.

Як розповів народний артист України та керівник Галицького академічного камерного хору Василь Яциняк, ідея проведення традиційних різдвяних концертів виникла насамперед, щоб продовжувати традиції наших дідів та прадідів, які зв’язані із стародавніми обрядами, та прославляти свято Різдва Христового. Традиційне й нове, прадавнє і сучасне, щире й яскраве – такою буде Маланка у філармонії. Чекаємо на вас!

Ірина Суряднова – фортепіано

Галицький академічний камерний хор

Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії

Василь Яциняк – диригент

Тарас Криса – диригент

Оксана Король – ведуча

Концертний зал ім. С. Людкевича

Вартість квитків 70-150 грн

Абонементи дійсні

Квитки продаються у касі філармонії щоденно 11:00 — 19:00

Каса: (032) 235-89-46Ключевые слова: Ірина Суряднова, Зустріч з Маланкою, Зустріч на Щедрий Вечір з Маланкою, події львова, класична музика, афіша львів, афіша концертів львів, афиша концертов львов, філармонія львів, вартість, ціна квитка, замовити квитки, купити квитки, адреса, афіша філармонія січень 2

© md-eksperiment.org

Опубликовано: 03 января 2018