335
Конкурс-фестиваль «EMPIRE OF TALENTS» 2017

Конкурс-фестиваль «EMPIRE OF TALENTS» 2017

29 апреля — 02 мая 2017
Мукачево, Украина
Мукачево [на карте]
+38 093 252 06 59

В Мукачево триває підготовка до І-ого Міжнародного конкурсу-фестивалю дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва «Empireoftalents», що відбуватиметься в період цвітіння Сакури, з 29 квітня по 02 травня 2017 року. Нагадаємо, що у фестивалі візьмуть участь юні таланти з усієї України та з-за кордону. До 1 квітня, на офіційних сторінках в соціальних мережах, триває реєстрація бажаючих стати учасниками конкурсу-фестивалю.

Прогнозована кількість учасників – 1000 осіб, віком від 3-х до 35 років, які готуються продемонструвати свою майстерність у таких жанрах: вокал та вокальні колективи, хореографія та хореографічні колективи, інструментальна музика, театральне мистецтво, циркове мистецтво, мажоретки, барабанщиці, моделінг, дизайн одягу, оригінальний жанр.

На даний час подані заявки з багатьох областей України, серед яких: Полтавська, Львівська, Одеська, Харківська, Вінницька, Миколаївська, Київська, Івано-Франківська, Дніпропетровська і, звісно ж, Закарпатська області. Також, є заявки на участь з Італії. Участь у фестивалі візьмуть також і діти-сироти, інваліди, діти з багатодітних та малозабезпечених сімей, а також із сімей бійців АТО.

Виступи учасників конкурсу-фестивалю оцінюватиме високопрофесійне міжнародне журі з України, Угорщини та Венесуели що складається з провідних діячів культури і мистецтв, спеціалістів у різних видах мистецтв, зірок шоу-бізнесу, Народних та Заслужених артистів України, керівників та продюсерів музичних студій і колективів, директорів Міжнародних проектів та фестивалів, акторів, режисерів, поетів, композиторів, концертних менеджерів, pr-спеціалістів, хореографів, викладачів та продюсерів.

До складу журі увійшли: Amador LOPEZ (Венесуела), Zinaida VARI (Угорщина), Наталія БУЧИНСЬКА (Україна), Тимофій НАГОРНИЙ (Україна), Юрій ФАЛЬОСА (Україна), Андрій КНЯЗЬ (Україна), Тарас (Україна-Польща), Борислава БІЛОЦЕРКІВСЬКА (Україна), Олег СЕРАФІН (Україна), Ігор БІЛИК (Україна).

Організатором цієї події є Громадська організація «Імперія мистецтв» та Продюсерський центр «BRAVA PRODUCTION», за підтримки Мукачівської міської ради та мера м.Мукачево Андрія Балоги. Долучилися до пітримки заходу управління культури та Мукачівський туристично-інформаційний центр. Місцева влада надала усі умови для проведення конкурсу-фестивалю на високому рівні.

Метою конкурсу-фестивалю «Empireoftalents» є виявлення та підтримка талановитих дітей та творчо обдарованої молоді, їх духовного та естетичного розвитку, підвищення їхньої виконавської майстерності, обмін творчими здобутками, розширення міжнародних культурних зв’язків, сприяння інтеграції національного мистецтва до світового культурного простору, пошук і розкриття творчих здібностей у молодих авторів, виконавців, хореографів, дизайнерів, моделей, артистів оригінального жанру та митців, залучення їх до мистецтва, включення їх у творчий процес духовного та естетичного потенціалу особистості; надання стартового майданчика для розвитку творчого потенціалу у їхній подальшій кар’єрі; встановлення, розширення і зміцнення дружніх і творчих зв’язків між колективами та окремими виконавцями, розвиток міжнародних та міжнаціональних зв’язків; подальша підтримка та продюсування учасників, дипломантів та переможців конкурсу-фестивалю, залучення їх до концертних шоу-програм, конкурсів, фестивалів, телевізійних зйомок, участі у реаліті та талант-шоу, а також міжнародних і міжнаціональних культурних проектів та обмінів.

Основними заходами конкурсу-фестивалю є: церемонія офіційного відкриття І Міжнародного конкурсу-фестивалю дитячого юнацького та молодіжного мистецтва «Empireoftalents»; проведення конкурсної програми у декількох номінаціях; проведення масштабного флешмобу/майтер-класу за участю Амадора Лопеса на відкритій сцені не тільки для учасників фестивалю, але й для жителів та гостей міста; програма відпочинку (вечір знайомств, дискотеки, творчі зустрічі, екскурсії мальовничими місцями Закарпаття); прес-конференція за участю засновників, організаторів, членів журі, переможців та зіркових гостей конкурсу-фестивалю; концертна програма за участі зіркового журі та учасників фестивалю; церемонія нагородження учасників, дипломантів та переможців. 2 травня на великій сцені у центральному парку відбудеться святковий Гала-концерт за участю переможців фестивалю, зіркового журі і відомих гостей, серед яких: Амадор Лопес та гурт «Rumbero’s», Наталія Бучинська, Андрій Князь, співачка Magic, Іванна Решко, Brava та інші. Варто зазначити, що з 29 квітня по 2 травня також відбудеться гастрономічний фестиваль «Огинь і м’ясо», тож гостям міста Мукачево на цей період пощастить не тільки побачити красу цвітучої сакури, побачити та почути талановитих дітей і молодь, а ще й скуштувати безліч смачних напоїв і страв!

Для усіх учасників та переможців конкурсу-фестивалю «Empireoftalents» передбачено нагороди та подарунки, серед яких: кубки, зйомка відеокліпів, пісні, аранжування, фотосесії, подарункові сертифікати, солодкі подарунки та багато інших призів від організаторів та пратнерів фестивалю!

Незабаром почне діяти сторінка фестивалю на сайті, створеному Головним ІТ-партнером – компанією Webstudio Friendly: https://empireofarts.com.ua/empireoftalents

Інформаційну підтримку фестивалю також надали і закарпатські ЗМІ, а саме: Перша закарпатська інформаційна газета «Неділя», Газета оголошень та реклами «Закарпатські ОГОлошення», Газета мого міста «Наш Ужгород», Газети «Робота та навчання», «ПОРАДИ», «Tanascok», «Поради Здоров’я», «Програма на тиждень», «Домашня кулінарія», «Господарські поради», «ЕКСТРА Закарпаття», Щорічний телефонний довідник «Усе Закарпаття», Щорічний каталог-довідник «Туристичне Закарпаття», Закарпатський щорічний рейтинг «Лідер року», ПРЕС-ЦЕНТР газети «НЕДІЛЯ», Закарпатський діловий журнал «Впливові люди», Закарпатський інформаційний портал, Кращі закарпатські видання, Сайт оголошень та реклами

Ті,хто бажає взяти участь у фестивалі, можуть ознайомитися регламентом та дізнатися усю інформацію, скориставшись наступними посиланнями:

https://vk.com/empireoftalents2017

https://vk.com/empireoftalents

https://www.facebook.com/empireoftalents/

https://www.facebook.com/groups/empireoftalents/

E-mail: empireofarts@empireofarts.com.ua, bravaproduction@gmail.com

Президент конкурсу-фестивалю «Empireoftalents» Борислава Білоцерківська:

+38 093252 06 59, +38096426 84 42

borislava_o@mail.ru

Організатори висловлюють щиру вдячність друзям та партнерам конкурсу-фестивалю, серед яких:

Мукачівська міська рада, Мукачівський туристично-інформаційний центр, ТМ «Старт», STARBOM.com, журнал «Аpriori», Компанія «Покупон», Канал «Телевсесвіт», Громадське телебачення «Разом-TV», МГО «CinemaHall», Ukrainian Fashion Academy, Міжнародний культурний портал «Експеримент», Портал «0312.ua», Портал «Inkorr.com», Інформаційне агенство «Корупція Інфо», Портал «starsecret.com.ua», українська радіохвиля «Вільна» (Італія), газета «Газета по-українськи», журнал «Країна», Веб-студія «WEBcook», ПрАТ «Lantmännen AXA», Медіа-група «FestlivalInfo», відеостудія «Felix video», корпорація свят «Чорій & Чигрик», аранжувальник Вадим Бартошик, фотограф Наталя Боднар, фотограф Марина Гарапко, фотограф Андрій Акатьєв, Компанія «A-Trophy».

Головний ІТ-партнер – Webstudio FriendlyВсе фестивалиКлючевые слова: афиша мукачево, EMPIRE OF TALENTS, 2017, емпир оф телентс, конкурс фестиваль дитячого мистецтва, програма, умови конкурса, подача робіт, регістрація, реєстрація, вартість, контакти, пошта, стати учасником, куди піти, Міжнародний конкурс фестиваль

© md-eksperiment.org

Опубликовано: 28 февраля 2017