35
Cпеціальний показ «Небувалий похід» feat Антон Байбаков

Cпеціальний показ «Небувалий похід» feat Антон Байбаков

Пн, 17 июля 2017, 21:30
Одесса, Украина
Зеленый театр [на карте]
048 796 8635

Довженко-Центр та Odesa International Film Festival представляють «Небувалий похід» (1931) – незаслужено забутий авангардистський шедевр Михаїла Кауфмана: "людини з кіноапаратом" та співавтора великого Дзиґи Вертова.

Десятиліття захований в фондах одного з українських архівів, цей сміливий кіноексперимент був повернутий в культурний обіг лише 2015 року зусиллями Національного центру Олександра Довженка, на замовлення якого композитор Антон Байбаков написав сучасний музичний супровід до фільму.

Кіноперформанс відбудеться на новій локації ОМКФ – у «Зеленому театру Stella Artois». Захід пройде у живому музичному супроводі колективу Anton Baibakov – кінокомпозитора, автора музики до десятку українських стрічок, що співпрацює з такими відомими українськими музикантами, як ДахаБраха, Катя Chilly та ін. Для Байбакова це вже не перший̆ проект з озвучення німих фільмів. У 2014 році в рамках проекту Довженко-Центру «Коло Дзиґи», він створив саундтрек до фільму «Одинадцятий̆» Дзиґи ВертоваКлючевые слова: небывалый поход, Cпеціальний показ Небувалий похід, Антон Байбаков, омкф 2017, афиша июль, липень, одесса, Одесский международный кинофестиваль 2017, омкф, одесский кинофестиваль, афіша фестивалів, Афиша фестивалей, фестивали 2017, фестивалі 2017, куди піти, куда пойти,

© md-eksperiment.org

Опубликовано: 10 июля 2017

Другие города

14 июля
Одесса
Одесса
15 июля
Одесса
Потёмкинская лестница
16 июля
Одесса
Галерея Invogue#Art
16 июля
Одесса
Кинотеатр "Родина"
16 июля
Одесса
Одесса