11
Інтерв'ю з другом. Запорізька нова драма

Інтерв'ю з другом. Запорізька нова драма

Пт, 21 апреля 2017, 19:00
Запорожье, Украина
Областной центр молодежи [на карте]

ВПЕРШЕ - відверта вистава "Інтерв'ю з другом" від театру "Запорізька нова драма"

21 квітня о 19.00 у Запорізькому обласному центрі молоді (вул. Патріотична, 49) відбудеться прем'єра відвертої вистави про українську сексуальність від доктора філософії Люблінського університету.

Театр "Запорізька нова драма" продовжує працювати з текстами молодих українських драматургів. Цього разу разу ми обрали гостру та провокативну п'єсу львівського драматурга Андрія Бондаренко. Це - перший досвід роботи акторів з документальним текстом: адже, як говорить сам Андрій - в основі "Інтерв'ю з другом" лежить розповідь реального львів'янина.

Головний фокус історії - історія знайомства Назара, "зайвої людини" і безробітного (стверджує, що працює на стройці) з проституткою Ірою на одній з львівських вулиць. У нього нема і не буде грошей, що "зняти" її, вона - поки не має замовлення, тож герої можуть спілкуватись. Де завершиться ця розмова з огляду на запропоновані обставини?

Про роботу над виставою розповідає режисерка, Анастасія Косодій: “Для мене “Інтерв'ю...” - це, перш за все, пошук мови. З самого початку я знала, що п'єса документальна, згодом навіть познайомилась з донором вербатіму (незабутня зустріч у просторі львівських генделей). П'єса Андрія монологічна, це довга розповідь про випите і викурене, маму, бабцю в Стрию, граматику замужніх женщін у фейсбуку, проститутку Іру і стосунки з нею — такі ламані і невдалі, ну і загалом про якесь катастрофічне невміння будувати стосунки, невміння говорити, формулювати ставлення одне до одного по-людськи. От і герой у виставі — постійно намагається знайти власну мову, але як?”

Обмеження у віці 18+

Вхід за благодійними внесками від 50 грн.

Детальна інформація за телефоном: 068-254-59-59

Вікторія, менеджерка театру Запорізька нова драма

Театр “Запорізька нова драма” (#ЗапорізькаНоваДрама) створений 24 серпня 2014 року. Датою відліку вважається напів-документальна вистава “Котел”, вперше зіграна простонеба. За час існування трупа театру здійснила постановки чотирьох вистав, організувала фестивалі “Дні української драми” (в рамках фестивалю “З країни в Україну”) та “Ніч української драми” (в рамках фестивалю “Запорізька книжкова толока”), взяла участь у фестивалях “Східний Експресс” (м. Сєвєродонецьк), “Я і Села Брук” (м. Харків), та з гастролями відвідала мистецькі платформи у Києві (PostPlay театр), Львів (Перша сцена сучасної драматургії Драма.ua), Сєвєродонецьк (Громадський Майданчик “ХочуБуду”). Головний фокус роботи театру — робота з новою українською драмою, молодими драматургами, які пишуть п'єси, актуальні поточній реальності навколо нас.Ключевые слова: Інтерв ю з другом, 2017, Запорізька нова драма, Запорізька нова драма, афиша Запорожье, Квитки, вартість, піти в театр, билеті, адрес, центр молодежи, афиша Запорожская новая драма, апрель

© md-eksperiment.org

Опубликовано: 17 апреля 2017

Запорожье - Театр

DIVA. Театр ім. В.Г. Магара

Театр им. В.Г. Магара 26 апреля - 26 апреля 18:00

Я чекаю тебе, мій любий... Театр ім. В.Г. Магара

Театр им. В.Г. Магара 27 апреля - 27 апреля 16:00

Отдамся за работу. Театр VIE

Театр VIE 29 апреля - 29 апреля 17:00

Вість благая Кобзаря... Театр ім. В.Г. Магара

Театр им. В.Г. Магара 29 апреля - 29 апреля 15:00
Показать все

Запорожье - Скоро

Новорічна примха принцеси. Театр ім. В.Г. Магара

Театр им. В.Г. Магара 30 апреля - 30 апреля 12:00
Показать все