236
Фестиваль Княжий 2019

Фестиваль Княжий 2019

13 июля — 14 июля 2019
Заречье (Владимир-Волынский район), Украина
Заречье [на карте]

Перенесли дату фестивалю «Княжий», що відбудеться біля Володимира-Волинського

Дату фестивалю «Княжий», який проведуть цьогоріч вже втретє, перенесли. Захід відбудеться 13-14 липня 2019 року.

Пост з цією інформацією розмістили на сторінці фестивалю у мережі фейсбук. Причина того, що дводенний захід відбудеться раніше – це проблеми, які виникли у підборі виконавців та учасників. 24-го серпня багато з них зайняті, оскільки в Україні святкуватимуть День Незалежності.

“Ми довго зважували всі “за” і “проти”, але, все ж таки, через зайнятість музикантів і виконавців та через співпадіння дат і заходів, в яких задіяні учасники фесту, прийшли до такого рішення: «Княжий-2019» відбудеться раніше, ніж ми з вами очікували. І це прекрасна новина, адже чекати на фестиваль залишилося менше двох місяців”, – повідомили організатори.

Фестиваль Княжий 2019

Нагадаємо, що обличчям фестивалю стала красуня з Володимира-Волинського, володарка титулу «Княжна Володимира 2003» і співзасновниця проекту «CreativeStudio» Олена Омелюх.

Зазначимо, що фестиваль вільний від алкоголю.

Організатори також повідомили, що вже незабаром оголосять хедлайнерів вечірньої сцени.

Все фестивалиКлючевые слова: Афіша Володимир Волинський, заріччя, червень, июнь, Фестиваль Княжий 2019, Княжий фест, рок фест, афіша фестивалів, Афиша фестивалей, фестивали 2019, фестивалі 2019, куди піти, куда пойти, квитки, билеты

© md-eksperiment.org

Опубликовано: 24 мая 2019