28
Гурт Скай у Житомирі

Гурт Скай у Житомирі

Вт, 14 ноября 2017, 19:00
Житомир, Украина
Театр імені Івана Кочерги [на карте]
0412 422 035

Всеукраїнський тур гурту СКАЙ відкриває друге дихання

Відомий український рок-гурт анонсує 2-гу частину туру «СКАЙ 15 РОКІВ». Вже цієї осені музиканти зустрінуться з прихильниками Черкас, Сум, Чернігова та інших міст в яких не побували в 1 частині ювілейного туру.

«Вирішили розпочати новий концертний сезон чудовими новинами! Ми продовжуємо тур «СКАЙ 15 років». В деяких містах – це виступи «на біс», прихильники з інших міст почують цю програму вперше. Через велику кількість запитів на сьогоднішній день ми не можемо анонсувати всі концерти одразу так як графік формується. Проте, обіцяю, зробимо все можливе, аби відсвяткувати цю пам’ятну дату з кожним з вас. Думаю, наше 15-річчя на сцені плавно перейде у 16-й день народження який ми із радістю відсв'яткуємо з нашими прихильниками», - Олег Собчук не приховує запалу.

Квитки в касах міста.
Ключевые слова: скай в Житомире, Житомир, афіша листопад, ноябрь, Гастролі гурту Скай, 2 частина туру СКАЙ 15 РОКІВ, Олег Собчук, группа скай, концерт скай, укр рок, рок концерт, 2017, афіша концертів, Афиша концертов, ціна квитка, цена билета, куди піти, куда пойти, купити квитки, купить

© md-eksperiment.org

Опубликовано: 14 октября 2017

Другие города

18 октября
Александрия
ДК "Светлопольский"
28 октября
Самбор
Самбор
10 ноября
Чернигов
Театр им. Т.Г. Шевченко
20 ноября
Сумы
Театр им. М.С. Щепкина
21 ноября
Прилуки
ГДК
23 ноября
Кременчуг
Городской Дворец культуры
24 ноября
Черкассы
ДК "Дружба народов"
26 ноября
Кропивницкий
Филармония
27 ноября
Луцк
Театр ім. Т. Г. Шевченка