Премія Saturn Awards,Академія наукової фантастики


 Новина про те, що вручено премію Академії наукової фантастики Saturn Awards з'явилася на культурному порталі Експеримент.


Кращим фантастичним фільмом визнано картину "Повстання планети мавп". Зіграв у ній Енді Серкіс переміг у категорії "кращий актор другого плану". Проект також удостоєний нагороди в категорії "кращі спецефекти". У режисерській номінації перемогу здобув Джей Джей Абрамс, який зняв фільм "Супер 8".

"Гаррі Поттер та Смертельні Реліквії: Частина 2" отримав нагороду як кращий проект в жанрі фентезі, а в категорії "кращий фільм жахів" перемогла "Дівчина з татуюванням дракона".

Кращим бойовиком року став фільм "Місія нездійсненна 4: Протокол Фантом".

Майкл Шеннон, який зіграв у фільмі "Укриття", був визнаний кращим актором, в аналогічній жіночій категорії перемогу здобула Кірстен Данст ("Меланхолія").

Емілі Блант ("Міняючи реальність") нагороджена як краща актриса другого плану. Кращим актором на телебаченні визнаний Брайан Кренстон ("Пуститися берега").


Ключевые слова: Повстання планети мавп,Енді Серкіс,кращий актор другого плану,кращі спецефекти,Джей Джей Абрамс,Супер 8,Гаррі Поттер та Смертельні Реліквії: Частина 2,кращий фільм жахів,Дівчина з татуюванням дракона,Місія нездійсненна 4: Протокол Фантом,Майкл Шеннон,Укри