513
Ніч для жінок. Театр Воскресіння

Ніч для жінок. Театр Воскресіння

Пт, 17 ноября 2017, 19:00
Львов, Украина
Театр Воскресіння [на карте]

Ніч для жінок в театрі Воскресіння

Якщо Ваша душа бажає незабутнього та вражаючого дійства, позитивних емоцій, легкого гумору і 100% драйву, найкращим подарунком Вашому доброму настрою буде вистава "Ніч для жінок". Ця п'єса відома світовому глядачеві за багаточисельними постановками, які незмінно б'ють усі рекорди щодо популярності. До речі, в 2001 році вона була нагороджена вищою театральною премією Франції "Мольєр".

Шестеро безробітніх друзів зневірилися в тому, що можуть знайти роботу-закрився єдиний роботодавець міста-металургійний комбінат. Оголошення в газеті інформує про те, що за вхід в бар, де показують чоловічий стриптиз, кожна дама має викласти 200 доларів. Шалена ідея приходить миттєво... На очах здивованої публіки "робітники від верстату"перетворюються на "аполонів стрептизу".

Вистава відбудеться 17 листопада 0 19.00 в Довженко-центр за адресою: м.Львів, пр..Червоної Калини, 81Ключевые слова: Ніч для жінок, 2017, афіша львів, театр Воскресіння, вартість, ціна квитка, замовити квитки, купити квитки, адреса, як доїхати, каса, контакти, вистава, опера, афіша театр Воскресіння, листопад

© md-eksperiment.org

Опубликовано: 13 мая 2014