777
Теремок. Львівський театр І люди, і ляльки

Теремок. Львівський театр І люди, і ляльки

Сб, 02 декабря 2017, 12:00, 14:00
Львов, Украина
Театр И люди, и куклы [на карте]

Львівський театр естрадних мініатюр "І люди, і ляльки" представляє!

Теремок

С.Маршак, переклад М.Рильського

Вистава "Теремок"

Самуїл Маршак, авторизований переклад Максима Рильського

Режисер-постановник – Олег Новохацький

Художник-постановник – Олена Городецька

Композитор – Володимир Полянський

Для дітей віком від 2-х років, тривалість 40-45 хв.

Вже багато років у репертуарі театру вистава, за відомою з дитинства казкою сприймається глядачем з радістю, як маленьке свято.

«В театральній виставі присутня певна інтегральна енергетика, кураж… Актори виходять з ляльками в зал, весело контактують з глядачем. Обмін енергіями викликає загальне піднесення емоцій. Музичне оформлення В. Полянського посилює спалах емоцій і акторів, і малят. Поєднання ляльки з людиною — процес дуже цікавий. Це поєднання дає несподіваний ефект – своєрідне протиставлення живого і неживого. Коли настає процес перетворення, актор починає розмовляти з лялькою, як із живою – і малята сприймають ляльку, як живу сутність, а казку відчувають навколо себе.

«ТЕРЕМОК» люблять маленькі глядачі, бо він нагадує їм їх садочок – другий дім, де збираються різні діточки і кожний знаходить своє місце і всі живуть дружньо і весело.


Адреса: Україна, м. Львів, Львівський театр І люди, і ляльки, вул. Фредра, 6.

Театральна каса: (032) 261-31-25; 261-21-27Ключевые слова: Теремок, 2017, афіша львів, театр І люди і ляльки львів, вартість, ціна квитка, замовити квитки, купити квитки, адреса, як доїхати, каса, контакти, вистава, опера, афіша театр І люди і ляльки, грудень

© md-eksperiment.org

Опубликовано: 20 декабря 2014