290
СЛУГА ДВОХ ПАНІВ. Чернігівський театр імені Т.Г. Шевченка

СЛУГА ДВОХ ПАНІВ. Чернігівський театр імені Т.Г. Шевченка

Вт, 07 ноября 2017, 19:00
Чернигов, Украина
Театр им. Т.Г. Шевченко [на карте]

Чернігівський обласний академічний український музично-драматичний театр імені Т.Г. Шевченка представляє!

СЛУГА ДВОХ ПАНІВ

Музична комедія на 2 дії

Автор п’єси «Слуга двох панів» Карло Гольдоні – видатний італійський драматург, реформатор театру, творець реалістичної драми епохи Просвітительства в Європі. Його реформа полягала, в першу чергу, у створенні живих характерів: він зняв маски з героїв комедії дель арте і замінив їх живими персонажами. Своєю театральною реформою Гольдоні заклав фундамент для створення європейської комедії. «Слуга двох панів» належить до світової скарбниці кращих літературних творів. Талант Гольдоні ніде не проявив себе так широко і яскраво, як у так званих венеціанських комедіях, до яких у першу чергу належить «Слуга двох панів» (рік написання – 1753-й).

На чернігівській сцені кілька разів була здійснена постановка «Слуги двох панів» як ансамбльової вистави, без музики і масових сцен (останнього разу це було у 1974 році). У постановці «Слуги» 2011-го року використана і жива музика, і так звана масовка. І все це оправдано історичними фактами. Справа в тому, що події вистави відбуваються у Венеції, у місті, в якому більше тисячі років тому зародилися славнозвісні венеціанські карнавали – найстаровинніші з усіх карнавалів планети. У цей час місто з його вулицями і площами, каналами, гондолами і мостами перетворювалося на гігантську сцену, на якій розгорталося грандіозне дійство найвидовищнішої у світі вистави. Ось чому дія нашої вистави відбувається на фоні карнавального дійства, що цілком відповідає атмосфері життя італійського міста Венеція та її мешканців. Прекрасна музика композитора О. Колкера допомагає створювати святковий настрій, підсилює емоційну напругу сценічної дії, а карнавальні костюми і танці додають яскравого італійського колориту.


Адреса: Україна, м. Чернігів, Чернігівський театр імені Т.Г. Шевченка, проспект Миру, 23.

Каса: (0462) 699-360Ключевые слова: СЛУГА ДВОХ ПАНІВ, 2017, афиша Чернигов, театр шевченко Чернигов, стоимость, цена билета, заказать билеты, купить билеты, адрес, как доехать, касса, контакты, спектакль, муз драм театр чернигов, афиша театр шевченко, ноябрь

© md-eksperiment.org

Опубликовано: 22 декабря 2014

Чернигов - Театр

Кумир душі моєї. Чернігівський Муздрамтеатр

Театр им. Т.Г. Шевченко 10 апреля - 10 апреля 19:00

Французька вечеря. Чернігівський Муздрамтеатр

Театр им. Т.Г. Шевченко 11 апреля - 11 апреля 19:00

Боїнг-боїнг. Чернігівський Муздрамтеатр

Театр им. Т.Г. Шевченко 12 апреля - 12 апреля 19:00

Смішні гроші. Чернігівський Муздрамтеатр

Театр им. Т.Г. Шевченко 13 апреля - 13 апреля 19:00
Показать все