16 июля 2017 в 2:01 Новости культуры 80

​На «КНЯЖОМУ» фестивалі у Володимирі буде Wi-Fi та безкоштовні екскурсії

​На «КНЯЖОМУ» фестивалі у Володимирі буде Wi-Fi та безкоштовні екскурсії

У рамках проведення фестивалю «КНЯЖИЙ», що відбудеться 19-20 серпня проведуть екскурсії стародавнім містом з великою історією Володимиром-Волинським, поблизу якого власне і відбудеться захід. На території самого фесту для зручності діятиме вільна Wi-Fi-зона.

Зауважуємо, що екскурсії для гостей фестивалю будуть безкоштовними, а сам квиток на фестиваль вартує символічно 20 гривень.

Екскурсоводи розкажуть цікаву історію Успенського собору, що за 850 років існування пережив усе – від навали орд Батия до невдалих перебудов і реконструкцій. Також - охочі відвідають унікальну восьмипелюсткову ротонду, яка немає аналогів у світі, – Василівську церкву, побачать собор загадкових єзуїтів з не менш таємничим підземеллям, викопаним руками членів ордену.

Зазирнути у глибину історії міста з тисячолітньою історією зможуть усі охочі, які зареєструються на екскурсію власне на території проведення заходу у дні проведення.

Для того, щоб гості фестивалю могли знімати прямі ефіри, публікувати фото зі знаменитостями, які відвідають «КНЯЖИЙ», а також завжди бути онлайн – на території фестивалю буде доступний безкоштовний інтернет.

Фестиваль «КНЯЖИЙ» - 19-20 серпня - історія оживає тут!Ключевые слова: Екскурсії Володимиром Волинським, Фестиваль КНЯЖИЙ 2017, новини фестивалю княжий, княжий фест, серпень 2017, історія Успенського собору