13 февраля 2018 в 0:18 Новости культуры 210

​Справжні «Почуття» від Jillhouse

​Справжні «Почуття» від Jillhouse

Напередодні Дня всіх закоханих одеський гурт JILLHOUSE презентує дебютний сингл — Почуття. Перший україномовний трек гурту, який доводить, що блюз–рок може звучати українською не гірше, ніж традиційно англійскою.

«Це наша розповідь про кохання — найсильніше із почуттів. Наскільки сильно воно може підіймати до небес, настільки жорстоко воно може скинути у прірву відчаю. Воно завжди йде пліч-о-пліч із стражданням. Сьогодні ви поряд, а завтра вже не можете жити без стіни між собою. І навіть коли все скінчилось, завжди залишається нестримне бажання почати все з початку. Почуття, як наркотик, розпалює охолонувшу кров, але можливо краще кинути його туди, де йому місце — у вогонь?» — розповідють учасники JILLHOUSE.

Гурт JILLHOUSE утворився в 2016 році в місті Одеса. За спиною кожного з музикантів великий досвід виступів у інших проектах. Активно виступають в концертних клубах рідного міста, але сподіваються зіграти свою музику і на фестивалях України.

Слухай на Soundcloud і вирішуй — чи не боїшся ти обпектися вогнем почуттів!
Ключевые слова: ​Справжні Почуття від JILLHOUSE, гурт жиль хаус, джильхаус, жильхаус, жыльхаус, гурт JILLHOUSE, чувства, Почуття, Одеса, одесса, день влюбленных, день закоханих