18 мая 2018 в 3:08 Новости культуры 53

Концерт МоцартMozartМоцарт

Концерт МоцартMozartМоцарт

МОЦАРТMOZARTМОЦАРТ

Перший з двох концертів австралійської флейтистки Ани де ла Веґи і німецького скрипаля Даніеля Рьона на «Віртуозах» відбудеться за участю оркестру «Віртуози Львова» і присвячений виключно музиці Вольфґанґа Амадея Моцарта. Флейтовий концерт Соль мажор є одним з трьох, які Моцарт мав у доволі стислі терміни написати на замовлення (яке передбачало ще й 4 флейтові квартети). У цей період Моцарт закохався в Алоїзу Вебер, яка тоді брала в нього уроки вокалу, що навряд чи сприяло його робочій дисципліні (паралельно він ще написав їй арію). Кінець кінцем Моцарт завершив тільки один концерт (інший, Ре мажорний, — це просто переклад його гобойного концерту). Попри те, флейтовий концерт не є в жодному сенсі естетично меншовартісним порівняно з іншими творами Моцарта, а особливо його повільна частина, де відчуваються нотки сумнівів і непевностей. Моцарту було тоді 21.

Скрипковий концерт № 3 він написав на два роки раніше, хоча точного приводу для його появи ми не знаємо. Утім не слід забувати, що батько Вольфґанґа Амадея, Леопольд Моцарт, був автором важливого підручника з гри на скрипці, і дав добру скрипкову школу своєму синові. Моцарт також виконував свої скрипкові концерти (хоча найчастіше Моцарта-виконавця асоціюємо з фортепіано). Отже, тут він був «як риба у воді» не тільки з композиторської точки зору, а й з виконавської.

19 травня о 19.00

Концертний зал ім. С. ЛюдкевичаКлючевые слова: Ана де ла Веґа, Віртуози Львова, музика Моцарта, Концерт Моцарт, Mozart, події львова, афіша львів, афіша концертів львів, афиша концертов львов, філармонія львів, вартість, ціна квитка, замовити квитки, купити квитки, адреса, травень