Концерт МоцартMozartМоцарт

Концерт МоцартMozartМоцарт

МОЦАРТMOZARTМОЦАРТ

Перший з двох концертів австралійської флейтистки Ани де ла Веґи і німецького скрипаля Даніеля Рьона на «Віртуозах» відбудеться за участю оркестру «Віртуози Львова» і присвячений виключно музиці Вольфґанґа Амадея Моцарта. Флейтовий концерт Соль мажор є одним з трьох, які Моцарт мав у доволі стислі терміни написати на замовлення (яке передбачало ще й 4 флейтові квартети). У цей період Моцарт закохався в Алоїзу Вебер, яка тоді брала в нього уроки вокалу, що навряд чи сприяло його робочій дисципліні (паралельно він ще написав їй арію). Кінець кінцем Моцарт завершив тільки один концерт (інший, Ре мажорний, — це просто переклад його гобойного концерту). Попри те, флейтовий концерт не є в жодному сенсі естетично меншовартісним порівняно з іншими творами Моцарта, а особливо його повільна частина, де відчуваються нотки сумнівів і непевностей. Моцарту було тоді 21.

Скрипковий концерт № 3 він написав на два роки раніше, хоча точного приводу для його появи ми не знаємо. Утім не слід забувати, що батько Вольфґанґа Амадея, Леопольд Моцарт, був автором важливого підручника з гри на скрипці, і дав добру скрипкову школу своєму синові. Моцарт також виконував свої скрипкові концерти (хоча найчастіше Моцарта-виконавця асоціюємо з фортепіано). Отже, тут він був «як риба у воді» не тільки з композиторської точки зору, а й з виконавської.

19 травня о 19.00

Концертний зал ім. С. ЛюдкевичаКлючевые слова: Ана де ла Веґа,Віртуози Львова,музика Моцарта,Концерт Моцарт,Mozart,події львова,афіша львів,афіша концертів львів,афиша концертов львов,філармонія львів,вартість,ціна квитка,замовити квитки,купити квитки,адреса,травень

Читайте также