3834
Концерт Вячеслава Бутусова и группы Ю-Питер

Концерт Вячеслава Бутусова и группы Ю-Питер

Вт, 22 ноября 2016, 19:00
Вильнюс, Литва
Театр Танцев [на карте]
+37067176502
+37064536403

''Nautilus Pompilius'' ir ''Ju-piter''

Legendinių grupių „NAUTILUS POMPILIUS“ ir „Ju-PITER“ lyderis Viačeslav Butusov pasirodys Vilniuje!

Lapkričio 22 d. Vilniuje vyks renginys, apie kurį svajojo visi gyvosios muzikos, ypač – legendenės grupės „Nautilus Pompilius“, gerbėjai!

Pirmą kartą istorijoje, būtent tą dieną 19:00 val. jaukioje Šokio Tetro scenoje (T. Kosciuškos g. 11, Vilnius) rengiamas kūrybinis Viačeslavo Butusovo vakaras. Jis – žmogus – legenda, žymus melodijos ir žodžio meistras, grupių „Nautilus Pompilius“ ir „Ju-Piter“ lyderis, įstabių dainų, kurias nuo 1986 metų myli ir žino milijonai žmonių, autorius ir atlikėjas!

Panašių susitikimų formatas visada įdomus – tai puikus šansas pažinti muzikantą visai iš kitos pusės.

Analogiški susitikimai buvo organizuojami Vilniaus Šv. Kotrynos bažnyčioje su Borisu Grebenščikovu. Tai – visada be galo įdomu, todėl galimybės „akis į akį“ pabendrauti su legenda skatina rengti visą ciklą susitikimų su žmonėmis, kieno kūryba verčia smarkiau plakti net kelių kartų širdis!

Pasakoti apie Viačeslavą Butusovą vargu ar verta. Visi pažįsta šį nepaprastai talentingą, charizmatišką „Nautilus Pompilius“ ir «Ju-Piter“ lyderį, kuris Vilniuje visada pasirodo su didžiuliu ir pelnytu pasisekimu.

Tačiau susitikimas „vienas prieš vieną“ su garsiu poetu ir muzikantu – to dar nebuvo!

Tai bus unikalus vakaras – atviras, nuoširdus, netgi šmaikštus. Jūs turėsite išskirtinę progą užduoti Viačeslavui savo klausimus, į kuriuos tikrai gausite visiškai sąžiningą atsakymą. Gyvas bendravimas, pokalbiai bet kuriomis temomis ir bičiuliška atmosfera – šio lapkričio vakaro neįmanoma bus pamiršti!

Neabejotinai, Jūsų lauks tikros emocijos, daug lauktų šypsenų ir nelauktų siurprizų ir pačios mylimiausios dainos akustiniame variante! O kur dar išradingos dekoracijos, teatro šviesos su stulbinančiu garsu, puiki nuotaika ir susitikimas su žaviuoju „mūsų laikų herojumi“ – visa tai tik Jums lapkričio 22-ąją Vilniuje!

Bilietai į Vienintelį koncertą – kūrybinį susitikimą su Viačeslavu Butusovu lapkričio 22-ąją 19:00 val. Šokio Teatre (T. Kosciuškos g. 11) parduodami visose bilietai.lt kasose. Turėdami omenyje, kad Šokių Teatre yra tik 350 vietos, maloniai kviečiame paskubėti ir bilietus įsigyti telefonu: +370 671 76 502; +370 645 36 403.© md-eksperiment.org

Опубликовано: 10 сентября 2016

Другие города

12 августа
Москва
Клуб Volta
13 августа
Севастополь
Гора Гасфорта
30 сентября
Чебоксары
ДК им. Ухсая
02 октября
Йошкар-Ола
ДК 30-летия Победы
08 октября
Санкт-Петербург
Капелла
22 октября
Москва
Крокус Сити Холл
24 октября
Нижний Новгород
Театр оперы и балета
30 октября
Воронеж
КЗ «Event Hall»
02 ноября
Саратов
Театр оперы и балета
04 ноября
Самара
Окружной Дом Офицеров (ОДО)
06 ноября
Благовещенск
ОКЦ
08 ноября
Хабаровск
Краевой музыкальный театр
10 ноября
Владивосток
Fesco-hall
12 ноября
Петропавловск-Камчатский
РЦ "Роллердром"
26 ноября
Калининград
Ночной клуб «Вагонка»
03 декабря
Серпухов
Корстон-Серпухов