46
ПЕРЕМУДРУВАЛИ. Чернігівський театр імені Т.Г. Шевченка

ПЕРЕМУДРУВАЛИ. Чернігівський театр імені Т.Г. Шевченка

Ср, 24 января 2018, 19:00
Чернигов, Украина
Театр им. Т.Г. Шевченко [на карте]

Чернігівський обласний академічний український музично-драматичний театр імені Т.Г. Шевченка представляє!

«ПЕРЕМУДРУВАЛИ»

Музична комедія на 2 дії

Класична комедія за однойменною п’єсою Марка Кропивницького, оздоблена чудовими українськими мелодіями в сучасній обробці, запальними танцями, жартами, оригінальним сценічним оформленням. В основі сюжету – конфлікт між дітьми та батьками. Двоє молодих хлопців служать наймитами у заможних господарів і до нестями закохані в їхніх дочок, яких батьки прагнуть віддати заміж за багатих женихів. Хлопці заради своїх коханих пускаються на хитрощі, через що виникає ціла низка комічних ситуацій.

Що вигадали кмітливі наймити, аби пошити у дурні своїх господарів та одружитися з їхніми дочками, ви дізнаєтесь, коли відвідаєте нашу виставу. А натхненна емоційна гра талановитого акторського ансамблю робить повну гумору та дотепних ситуацій класику привабливою та цікавою для будь-якого покоління.

У виставі задіяні:

засл.арт.Укр. Олександр Куковєров, арт. Євген Бондар, арт. Едуард Брагіда, арт. Євгенія Василенко, арт. Петро Великий, арт. Анатолій Ковальський, арт. Валентин Корінь, арт. Микола Лемешко, арт. Ірина Лозовська, арт. Альберт Лукашов, арт. Ксенія Макієвська, арт. Олександр Манастирський, арт. Павло Пугачов, арт. Сергій Пунтус.

У масових сценах – артисти драми та балету театру.

Адреса: Україна, м. Чернігів, Чернігівський театр імені Т.Г. Шевченка, проспект Миру, 23.

Каса: (0462) 699-360© md-eksperiment.org

Опубликовано: 22 сентября 2017

Чернигов - Скоро

Виставка «Арт вояж проект. Чернігів»

Художественный музей 18 ноября - 23 января
Показать все