51
Келвін Джонс. Дніпропетровська філармонія ім. Л.Б. Когана

Келвін Джонс. Дніпропетровська філармонія ім. Л.Б. Когана

Сб, 08 октября 2016, 18:00
Днепр, Украина
Филармония [на карте]
372-96-40
372-96-20

За підтримки Відділу преси, освіти і культури Посольства США в Україні

Авторський концерт композитора, піаніста, автора саундтреков КЕЛВІНА ДЖОНСА (США) у супроводі академічного симфонічного оркестру

Диригент – лауреат міжнародного конкурсу Іван Чередніченко

8 жовтня 2016 вперше на сцені Філармонії з авторською програмою виступить успішний, неординарний, талановитий композитор, піаніст і автор саундтреків Келвін Джонс (Calvin Jones) США.

Виступи Келвіна Джонса відрізняються від звичайних концертів класичної музики і завжди привертають молоду аудиторію. Келвін представить свої найкращі хіти за 25 років творчості, включаючи твір "Whitewater Chopped Sticks", який допоміг отримати корону Міс Америка 2011. Це відома композиція Келвіна, створена на основі простої вправи для гри на фортепіано. Тереза Скенлан, на той момент Міс Небраска, звернулася до Келвину, щоб пройти підготовку для виступу на конкурсі Міс Америка. Після навчання вона виконала «Whitewater Chopped Sticks» перед телевізійної аудиторією майже в 14 мільйонів глядачів, завдяки чому отримала найвищий бал на конкурсі талантів і виграла титул Міс Америка.

У програмі концерту прозвучать деякі створені Келвіном Джонсом саундтреки. Один з них- "After the Conquest" (Після завоювання), звучить у відомому документальному фільмі "2016: Америка Обами". Цей фільм став другим найкасовішим фільмом в історії документального кіно. Цікаво, що починаючи роботу над створенням саундтреку до цього фільму, композитор протягом трьох місяців навіть не знав, для кого працює. Згодом з'ясувалося, що Келвін співпрацює з відомим продюсером Джеральдом моління, який продюсував фільми "Парк Юрського періоду", "Список Шиндлера", "Хрещений Батько». Ще більшим сюрпризом став успіх цього фільму. Взагалі такими цікавими сюрпризами наповнена життя Келвіна.

Часто на створення музики Келвіна надихають відомі класичні твори, особливо творіння композиторів епохи бароко. Музика, яку пише Келвін Джонс свіжа і оригінальна, атмосферна, надзвичайно мелодійна і глибоко емоційна. Сам композитор називає цей стиль «Нової класикою» - New classic. На концерті Келвін виконає свій хіт нової класики "October" (Жовтень), який незмінно викликає захоплення у аудиторії.

Інша цікава композиція, яка прозвучить у концерті - «Celtic Joy» (Кельтская радість). У ній слухачі дізнаються знайому мелодію з відомого класичного твору Бетховена, яку Келвін інтерпретував у своєму авторському стилі і зшив її з кельтськими мотивами. Таким чином, в одному творі злилися відразу три стилю. Аранжування і оркестровку «Celtic Joy» Келвін робив під час підготовки до концерту з філармонічним оркестром Киргизстану у співпраці з диригентом Нуром Омурбаевім. Запрошення на гастролі до Бішкеку стало несподіванкою і цікавим досвідом для Келвіна.

Музика розширює географію подорожей Келвіна. Досвід виступів в Україні, як каже Келвін, приносить надзвичайне задоволення завдяки високому професійному рівню українських музикантів і спілкуванню з прекрасними гостинними людьми. Натхненний цим досвідом, композитор вирішив завершити аранжування і оркестровку власної версії популярної української мелодії «Щедрик» (відомої на заході як Carol of The Bells). Ця робота закінчена зовсім недавно у співпраці з українським талановитим музикантом, диригентом Євгеном Брагою, і в майбутньому концерті Carol of The Bells Келвіна Джонса вперше прозвучить з оркестром.

Одна з останніх робіт Келвіна "Faith and Hope" (Віра і надія) подарує слухачам натхнення в ці непрості для України дні. Композиція є яскравим виразом життєвої філософії композитора - тільки Бог дає віруючим людям справжню надію, тільки віра є основою життя в будь-бурхливі часи.

Звичайно, ми розповіли тільки про деякі твори Келвіна Джонса, які прозвучать в концерті. Слухачі зможуть насолодитися виконанням авторської музики іноземного гостя разом з симфонічним оркестром філармонії, а також сольним виконанням Келвіном Джонсом власних творів. Нове знайомство і виступ, Келвін впевнений, буде цікавим і незабутнім.

Каса: 372-96-20, 372-96-40, (097)-07-303-18 www.dnepr-philharmonic.com© md-eksperiment.org

Опубликовано: 02 октября 2016

Днепр - Концерты

Ногу Свело в Днепре

Летний театр 10 июня - 10 июня

Группа Сплин в Днепре

Стадион Метеор 16 июня - 16 июня 20:00

БezViz Festival 2022

Монастырский остров 12 августа - 14 августа
Показать все

Днепр - Скоро

БezViz Festival 2022

Монастырский остров 12 августа - 14 августа
Показать все