40
Космічні пригоди Крупіка та Мупіка. Дніпропетровська філармонія ім. Л.Б. Когана

Космічні пригоди Крупіка та Мупіка. Дніпропетровська філармонія ім. Л.Б. Когана

Чт, 01 июня 2017, 18:00
Днепр, Украина
Филармония [на карте]
372-96-40
372-96-20

01.06(четвер) 18.00

Космічні пригоди Крупіка та Мупіка

 • Ігрова програма з 16.30 до 17.00 + мобільний планетарій
 • • Тривалість вистави 1 год

  • Фотографування після спектаклю + планетарій Подарунки всім від партнера і спонсора «Ігроленд»

  Пізнавальне, захоплююче по сюжету, насичене світлотехнічними ефектами, інтерактивне дійство, з'єднує в собі пластику, танець і прекрасну гру акторів. З перших хвилин подорожі по планетам Сонячної системи, дія захопить всю увагу глядачів, який втратить зв'язок між реальністю і ілюзією.

  Сам спектакль, крім захоплюючого сюжету, побудований на світловому шоу, з великою кількістю спецефектів (лазера, неон, ультрафіолет), дизайнерськими реквізитом і костюмами. Під час вистави персонажі проводять інтерактивні ігри з залом. Крім того, подорожуючи по планетах Сонячної системи діти і батьки отримують інформацію про кожній планеті що на 100% відповідає дійсності і підходить під шкільну програму.

  А для легкості сприйняття вся інформація в шоу подається в ігровому, гумористичному стилі, візуально доповнена великим екраном у вигляді ілюмінатора. Все це залишить незабутні враження як у дітей так і у дорослих. Подарунки всім від партнера і спонсора «Ігроленд» Наш партнер і спонсор СРК «Ігроленд» надає для наших глядачів: • Приєднання «Бонус 30» до квитків на виставу (+30 грн. На розваги за поповнення від 30 грн.) • Вручення всім глядачам в день заходу купона, який дає право скористатися Безкоштовним тарифом «Лабіринт - Безлімітний» • Вистава для всієї родини. На відміну від класичних дитячих вистав і уявлень ми пішли іншим шляхом: використовуючи нові комп'ютерні технології, сучасний підхід в декорації, а так само в візуальної подачі інформації про космос для дітей.

  Вистава починається за 30 хвилин до спектаклю. У фойє встановлюються космічні 3D фото зони, мобільний планетарій і проводиться анімаційна ігрова програма. Діти і дорослі можуть сфотографуватися на тлі Місяця, в скафандрі, з інопланетянином, різними фантастичними космічними персонажами. Після вистави всі фото зони і планетарій продовжують працювати, а так же глядач може сфотографуватися з усіма персонажами вистави.  © md-eksperiment.org

  Опубликовано: 21 мая 2017

  Днепр - Концерты

  Ногу Свело в Днепре

  Летний театр 10 июня - 10 июня

  Группа Сплин в Днепре

  Стадион Метеор 16 июня - 16 июня 20:00

  БezViz Festival 2022

  Монастырский остров 12 августа - 14 августа
  Показать все

  Днепр - Скоро

  БezViz Festival 2022

  Монастырский остров 12 августа - 14 августа
  Показать все