50
Спектакль Женщина на миллион

Спектакль Женщина на миллион

Пн, 26 сентября 2016, 19:00
Днепр, Украина
Театр им. М. Горького [на карте]
+38 (044) 590-55-50
+380 (50) 239-90-00

Вистава «Жінка на мільйон»

Справжні італійські пристрасті, авантюрний, але в теж час і романтичний, сюжет, інтриги і непередбачуваність – це все є у виставі «Жінка на мільйон»!

Київська антреприза представляє романтичну комедію з еротичними та філософськими акцентами «Жінка на мільйон». Поставлений спектакль за п'єсою італійського драматурга, актора і режисера Едуардо де Філіппо. Завдяки його таланту глядачі стануть співучасниками подій на сцені, які розгортаються в затишному будиночку неаполітанського кварталу.

Так, вистава «Жінка на мільйон» – це своєрідна еклектика, суміш жанрів, детективу, комедії, мелодрами. Історія сподобається всім, адже кожен знайде в ній щось своє. Тут є і авантюризм, і лірична і філософська складова.

Величезні борги і серйозні неприємності загрожують двом італійським сімейним парам. Щоб уникнути небажаного розвитку подій, вони змушені ризикнути і вплутатися в майстерну авантюру. І начебто все йде за планом, поки до їх ризикованої гри не долучився один спритний пан. Поява такого собі Аттіліо змінило все: звичний уклад життя героїв порушений, всі маски зірвані. Тепер кожен покаже своє справжнє обличчя...

Купивши квитки на виставу «Жінка на мільйон», ви гарантовано отримаєте непередбачувані повороти долі, несподівані комічні ситуації, яскраві і точні образи героїв, талановита гра акторів, інтригуючий сюжет. А заразом і справжню насолоду від перегляду, поринете в океан італійських пристрастей і непідробних живих емоцій і почуттів. Інтрига актуальної вистави «Жінка на мільйон». зберігається до останніх хвилин вистави, тож нудно вам не буде! Якщо вам хочеться поспостерігати за справжнім життям героїв на сцені, чуттєвості яких немає межі, – купуйте квитки на виставу «Жінка на мільйон». Ви отримаєте позитивний заряд енергетики, яка пануватиме в театральному залі.

Справжня італійська комедія – Вистава «Жінка на мільйон» – запрошує всіх театралів і охочих посміятися від душі і поспостерігати за справжнім калейдоскопом людських доль.

Квитки: 80 -240 грн.© md-eksperiment.org

Опубликовано: 08 августа 2016

Другие города

18 августа
Киев
Дворец Украина

Днепр - Концерты

Tarja Turunen в Днепре

ДК "Шинник" 09 апреля - 09 апреля 19:00

Ногу Свело в Днепре

Летний театр 10 июня - 10 июня

​Глеб Самойлов & The Matrixx в Днепре

ДК "Шинник" 06 сентября - 06 сентября 19:00
Показать все