67
Тріо Оберон. Дніпропетровська філармонія ім. Л.Б. Когана

Тріо Оберон. Дніпропетровська філармонія ім. Л.Б. Когана

Пн, 26 сентября 2016, 19:00
Днепр, Украина
Филармония [на карте]
372-96-40
372-96-20

26.09 (понеділок) 19:00

"Тріо Оберон" (Німеччина) в рамках проекту «Тижня Німеччини в Україні»

HENJA Semmler - скрипка

Antoaneta EMANUILOVA - віолончель

Джонатан Анер - піанофорте

У програмі: Л-В.Бетховен "Какаду-варіації". G-дур, тв. 121а на тему арії "Я Кравець Какаду" з опери В. Мюллера "Сестрі з Праги" (1794)

Ш.Брей «Та божевільна посмішка»

Ф. Мендельсон-Бартольді Фортепіанний тріо. З-Moll, тв. 66

Гайдн Йозеф фортепіано для Тріо, скрипки і віолончелі D-Moll

Тріо Оберон, що з'явилося в 2006 році, об'єднує трьох музикантів, які отримали визнання на міжнародній музичній сцені:

скрипалька Хеньян Земмлер набула широкої популярності виконавиці камерної музики, концертмейстера і солістки,

віолончелістка Антоанета Емануілова веде активну концертну і викладацьку діяльність, виконує соло в провідних оркестрах,

піаніст Йонатан Анер, професор камерної музики в Берлінській вищій школі музики імені Ейслера.

Музикантів об'єднує пристрасть до камерної музики і репертуар фортепіанного тріо - цією пристрастю вони діляться зі своїми слухачами, яких «зачаровують прозорою грою, поезією і повнотою звучання» (щоденна газета Гарміш-Партенкірхен)

Уже після першого концерту щоденна газета «Фленсбургер Тагеблатт» відзначила «дивовижні інтерпретаційні досягнення» Тріо Оберон, що «свідчить про чарівну зрілості і стилістичної суверенності цього нового ансамблю». З тих пір тріо виступило з гастролями в Віденському концертному залі, в коцертном залі Гамбурга Лейсхалле і Берлінської філармонії, не рахуючи гастролей в Італії, Болгарії, Ізраїлі, Індії та Єгипті.

Цінні імпульси музиканти отримали на майстер-класах по камерній музиці квартету Альбана Берга і квартету Артеміс, а також у співпраці з композиторами, такими як Йорг Відманн, Беньямін Юсупов і Шарлотті Брей. Серед їх меценатів Фонд Villa Musica і інститут ім. Гете.

Тріо Оберон поставило перед собою завдання поряд з отримали визнання шедеврами літератури фортепіанні тріо виконувати також менш відомий репертуар. При цьому з успіхом виконуються як фортепіанні тріо Карла Філіпа Емануеля Баха або ранні тріо Йозефа Гайдна, так і твори сучасних композиторів. Особливе прагнення тріо Оберон - з'єднати публікою і музикантами. При цьому ансамбль, коментуючи концерти і створюючи власні опису творів, дає своїм слухачам можливість заглянути в процеси і основи тієї чи іншої музичної інтерпретації.

Перший альбом тріо Оберон "Пассакалія" з першим записом єдиного фортепіанного тріо Йорга Відманн, а також з творами Гайдна і Шумана був рекомендований радіостанціями по культурі hr2, MDR Figaro і NDR Kultur. У 2016 році вийде другий диск з назвою "Оберон зазначає Шекспіра".

Оберон, цар ельфів Шекспірівського «Сну в літню ніч», є символом чаклунства фантазії і бажання перетворень і гри. Творчість і радість унікальності моменту в музиці допомагає своїм слухачам відчути Тріо Оберон на своїх концертах. Жваво і безпосередньо інтерес і захоплення трьох музикантів творами всіх епох і стилістичних напрямків передаються публіці.

Тел. 372-96-20, 372-96-40, www.dnepr-philharmonic.com© md-eksperiment.org

Опубликовано: 19 августа 2016

Днепр - Концерты

Tarja Turunen в Днепре

ДК "Шинник" 09 апреля - 09 апреля 19:00

Ногу Свело в Днепре

Летний театр 10 июня - 10 июня

​Глеб Самойлов & The Matrixx в Днепре

ДК "Шинник" 06 сентября - 06 сентября 19:00
Показать все