824
Велодень 2017 в Днепре

Велодень 2017 в Днепре

Сб, 27 мая 2017, 10:00
Днепр, Украина
Фестивальный причал [на карте]

Що буде у Дніпрі на Велодень-2017?

Зустрічаємось у суботу 27-го травня на Фестивальному причалі о 10:00.

Тут буде проведено кілька конкурсів, зокрема, найкреативніший – «Велообраз». Бери із собою фантазію і приєднуйся!

Об 12:00 почнеться спільний велопробіг. Колона велосипедистів у супроводі патрульних машин Нацполіції рушить вулицями міста маршрутом: Фестивальний причал – Оперний театр – Автовокзал – проспект Пушкіна – вулиця Фабра – проспект Явоницького – Фестивальний причал – парк Шевченка. Дотримуйся правил руху в колоні!

Після опівдня розпочнеться конкурсна і розважальна програма в парку Шевченка. Конкурси розраховані як на серйозних спортсменів, так і на любителів приколотись. Гендерні обмеження відсутні. Для дітей – спеціальна програма. Можеш взяти участь або повболівати і насолодитись видовищем.

Велодень 2017 днепр

Конкурсна програма:

· Мультиперегони. Гонка включає проходження кількох спеціальних етапів: вело, скельний, мотузковий, водний, біговій. Змагання проходять у двох категоріях: жінки, чоловіки, без вікових обмежень. Для участі в гонці необхідна попередня реєстрація та оплата добровільного організаційного збору 70 грн. У суму збору включені: індивідуальна страховка, оренда інвентарю (страхувальна система, карабіни, мотузки, каска, рятувальний жилет, каяк). Попередня реєстрація: https://goo.gl/forms/Si0gyRoeDZfNQdTO2

· Тримай баланс! Суть конкурсу в тому, щоб стоячи двома ногами на педалях утримуватися в такому положенні якомога довше. Конкурс на вибування, виграє сильніший!

· Велообраз. Такого більше не побачиш ніде!

· Гіт в гору. Швидкісний підйом в гору для найвитриваліших.

· Gnome Battle. Гонки для дорослих на триколісних велосипедах. Згадай дитинство по-дорослому!

· Гонки на колісницях. В команді двоє: один крутить педалі, другий – пасажир у прилаштованій за допомогою спеціальної штанги вело-«бочці». Спортивно і видовищно!

· Велоретро. Маєш в гаражі чи на дачі велосипед, на якому їздив у дитинстві? Приводь його до ладу і приїзди на конкурс!

· Це ще далеко не все – будуть сюрпризи! Слідкуй за новинами на сторінці Дніпровської Асоціації велосипедистів у ФБ: https://www.facebook.com/DniproAV/

Велодень – це не лише конкурси, розваги, спілкування. Таким чином ми демонструємо спроможність нашої дніпровської вело-громади. Ми вимагаємо від органів влади та інших учасників дорожнього руху уваги і поважного ставлення до потреб найекологічнішого та найздоровішого виду транспорту – велосипеда!

Велодень відкритий для всіх!© md-eksperiment.org

Опубликовано: 23 мая 2017

Днепр - Скоро

Ногу Свело в Днепре

Летний театр 10 июня - 10 июня

Группа Сплин в Днепре

Стадион Метеор 16 июня - 16 июня 20:00
Показать все