5850
Фестиваль Козацька столиця 2017

Фестиваль Козацька столиця 2017

28 июля — 29 июля 2017
Гадяч, Украина
Гадяч [на карте]
095-044-5-200
068-286-43-34

Щорічний етно-рок фестиваль "Козацька столиця"

МЕТА ФЕСТИВАЛЮ

За допомогою щорічного міжнародного етно-рок фестивалю «Козацька столиця» розвивати культурну та туристичну привабливість міста Гадяч. Вплинути на розвиток місцевої інфраструктури (дороги, готелі, місця відпочинку та інше). Розвивати дружні відносини між країнами та містами. Підняти рівень культурної свідомості громади та гостей міста. Залучити додаткові інвестиції в місто та створити нові робочі місця.

ЗАВДАННЯ ФЕСТИВАЛЮ

Залучити якомога більшу кількість місцевих мешканців і людей з інших міст та країн в якості гостей і учасників фестивалю. Приємно здивувати публіку рівнем проведення і створити незабутню атмосферу. Познайомити та нагадати всім про історичне минуле Гадячини, показати велику різноманітність народних майстрів та умільців. Зробити свій внесок у розвиток нашої культури, туризму, традицій, звичаїв, козацтва. Сприяти дружбі та співпраці з іншими країнами світу. Створити платформу для розвитку української пісні та показати її багатогранність, а також дати можливість ознайомитись з творчістю інших народів. Створити підґрунтя для зеленого туризму.

УНІКАЛЬНІСТЬ ФЕСТИВАЛЮ

Всі великі фестивалі України відбуваються на платній основі. Вартість вхідного квитка становить від 200 грн до 1500 грн. На фестивалі “Козацька столиця” – ВХІД ВІЛЬНИЙ!!! Це, в свою, чергу забезпечує максимальну кількість відвідувачів, які абсолютно безкоштовно можуть відвідувати ярмарок та насолоджуватись творчістю улюблених етно-рок гуртів.

Щорічний фестиваль “Козацька столиця” – це потужна платформа для відродження та розвитку етно-культури України та інших країн світу. Тільки тут ви зможете почути багатогранність української пісні, побачити велику кількість народних майстрів та умільців, зануритись в атмосферу побуту та звичаїв українського козацтва.

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ

- Територія Гадяцького регіонального ландшафтного парку

- “ Співоче поле ” на березі річки Псел в м. Гадяч

- Загальна площа 16Га

- Зручна транспортна розв’язка та парковка

- Облаштовані місця для відпочинку та купання

- Незабутні мальовничі краєвиди

- Місця для наметового містечка

Співоче-поле-м.-Гадяч

фестиваль-Козацька-Столиця-афіша

УЧАСНИКИ ФЕСТИВАЛЮ "КОЗАЦЬКА СТОЛИЦЯ" - 2017

Тінь Сонця

ДДД

Козаки

Теорія Інших

Go_A 1

Ангажемент 2

Медовий Полин

Декорум

Все фестивали© md-eksperiment.org

Опубликовано: 05 июля 2017