178
День міста в Івано-Франківську 2020. Програма свята

День міста в Івано-Франківську 2020. Програма свята

07 мая — 09 октября 2020
Ивано-Франковск, Украина
Ивано-Франковск [на карте]

Одним з найулюбленіших і популярних свят в нашій країні по праву вважається День міста. Будь-яке місто індивідуальне своєю історією і культурою, подіями, трудовими, творчими, спортивними та іншими досягненнями. В день проведення свята Дня міста у 2020 році можна буде побачити частинку душі городян, їх настрій і ставлення до самого міста.

Всі зусилля організаторів свята Дня міста - спрямовані на те, щоб показати все найкраще, чого домоглося, чим славилося і славиться зараз місто. Ці люди прагнуть зробити міське свято 2020 року найбільш яскравим, незабутнім і особливим, веселим і запальним, незвичайним і цікавим для гостей міста і для самих жителів.

День міста - це найголовніший і масштабне свято для населення, так як адміністрація запрошує виступати знамениті гурти, і влаштовує велике яскраве гуляння для жителів. На свято Дня міста все намагаються прийти з сім'ями, друзями, рідними, дітьми і насолодитися загальною святковою атмосферою.


Повна програма на день міста в Івано-Франківську 2020 скоро буде опублікована на нашому порталі. Слідкуйте за новинами.

Франківці мали святкувати 7 травня, але частину заходів перенесли на 24 серпня. Найбільше подій проведуть 9 жовтня, коли святкуватиметься перша річниця Івано-Франківської ОТГ.

Міський голова повідомив, що святкування Дня міста у травні переноситься через карантин.

“Ми мали святкувати 7 травня, але не знаємо, як буде з карантином. Частину заходів переносимо на 24 серпня. Дай Боже все закінчиться до того часу. Найбільше заходів зробимо 9 жовтня, коли святкуватимемо першу річницю Івано-Франківської ОТГ”, – сказав мер.

Він зазначив, що День громади – це теж свято, тому правильно перенести святкування саме на цю дату.
Ключевые слова: афиша ивано франковск, день города ивано франковск 2020, афіша івано франківськ, День міста івано франківськ, день міста івано франківськ 2020, 2020, день міста, Повна програма, святкові заходи, день міста 2020, програма, що буде, куди піти, яка програма, події на день міста, салют

© md-eksperiment.org

Опубликовано: 29 января 2020