17
Виставка «На вершині світової слави»

Виставка «На вершині світової слави»

24 июня — 01 июля 2017
Ивано-Франковск, Украина
Краєзнавчий музей [на карте]
5-23-44

На вершині світової слави

Івано-Франківський краєзнавчий музей запрошує взяти участь у заходах, присвячених 145-річчю від дня народження Соломії Крушельницької

Увазі відвідувачів представлена виставка «На вершині світової слави», основою якої є фондові колекції Музично-меморіального музею Соломії Крушельницької у Львові.

На виставці експонуються оригінальні матеріали, які знайомлять з найважливішими етапами життя і творчості української співачки, зокрема: фотографії Соломії Крушельницької у різних ролях та в приватному житті, програми її виступів, клавіри опер, особисті речі.

Доповнюють експозицію реконструкції сценічних костюмів артистки. Окремо представлена тематика виступів у містах Західної України на поч. ХХ ст.

В рамках святкування відбудеться наукова конференція, присвячена 145-річчю від дня народження Соломії Крушельницької за участю як музейних працівників Музично-меморіального музею Соломії Крушельницької у Львові так і науковців Прикарпатського Національного університету ім. В. Стефаника м. Бережан та Коломиї.

Початок конференції

17 травня 2017 р. о 12 год.

Відкриття виставки

17 травня 2017 р. о 15.30 хв.

Наша адреса:

Івано-Франківський краєзнавчий музей

вул. Галицька 4а.

тел.75-23-44© md-eksperiment.org

Опубликовано: 24 июня 2017