1165
Фестиваль Respublica FEST 2022

Фестиваль Respublica FEST 2022

23 сентября — 25 сентября 2022
Каменец-Подольский, Украина
Каменец-Подольский [на карте]

Фестиваль Respublica FEST 2022

Фестиваль Фестиваль Respublica FEST 2022 в Кам'янць-Подільському відбудеться 23 вересня 2022 р, 17:00, Стара фортеця.

Respublica — перший фестиваль України, який віддає один із днів для шоукейсу молодих українських виконавців. Також це єдиний український фест, що доступний для відвідувачів і митців з обмеженими можливостями.

Головні цілі, які реалізує Respublica:

  • створення інноваційного культурного продукту, який розвиває креативні індустрії;
  • популяризація творчості молодих музикантів;
  • фокусування уваги громади на проблемах екологічності та доступності для митців і відвідувачів з обмеженими можливостями великих українських фестивалів, як наслідок — і в повсякденному житті;
  • підтримка регіонального туризму та туристичної галузі, яка зазнала колосальних втрат унаслідок всесвітньої пандемії та карантину.

Respublica FEST — це шоукейс-платформа, яка діє за будь-яких умов. Respublica — єдиний фест України, який відбувся 2020-го року навіть в умовах жорсткого локдауну та пандемічної паніки. Фестиваль може повноцінно функціонувати як офлайн, так і онлайн.

Respublica FEST сприяє розвитку сучасної української музики шляхом надання молодим музикантам майданчиків для презентації творчості. А також створює нетворкінг-платформу для обміну досвідом між професіоналами та молодими виконавцями.

Respublica FEST — це єдиний інклюзивний музичний фестиваль України. Respublica особливо запрошує до виступів інклюзивні гурти та глядачів, створюючи для них направду зручні умови. Це запрошення на фестиваль зі шрифтом Брайля, майданчики для жестових перекладачів, спеціалізовані біотуалети, профільні інклюзивні ГО, пандуси та трапи до сцен, переклад пісень жестовою мовою на головній сцені фестивалю, волонтерський супровід митців та відвідувачів.

23 вересня 2022 р, 17:00 – 25 вересня 2022 р, 23:00
Кам'янець-Подільський, Стара фортеця
Квитки: 600 грн (50+ шт.)

Все фестивали© md-eksperiment.org

Опубликовано: 08 февраля 2022