119
Кінофестиваль Бруківка 2019

Кінофестиваль Бруківка 2019

11 сентября — 15 сентября 2019
Каменец-Подольский, Украина
Каменец-Подольский [на карте]

До завершення прийому робіт на ІІІ Міжнародний кінофестиваль "БРУКІВКА" залишився місяць і ми плідно працюємо над програмою нашого фестивалю. До нас вже надійшло понад 650 робіт з 70 країн із яких понад 100 фільмів з України! "БРУКІВКА" - незалежний Кам'янець-Подільський кінофестиваль, який втретє відбудеться в місті на камені з 11 по 15 вересня.

В п'ятницю, 13 вересня відбудеться грандіозне відкриття та червона доріжка в середньовічні Старій фортеці, де пройде ніч короткометражних фільмів жахів міжнародної та національної конкурсної програми. В рамках вечора відбудуться зустрічі з відомими режисерами, виступи музичних гуртів, арт-виставки, воркшопи та потужне світлове 3D шоу від асоціації віджеїв України на стінах Старої фортеці.

Паралельно з 13 по 15 вересня в Міському будинку культури відбдбуватимуться майстер-класи з написання сценаріїв, режисурі, продюсуванню, дизайну костюмів, акторській грі та просуванню своїх фільмів на міжнародні фестивалі закордоном. Відбуватимуться покази фільмів національної та міжнародної конкурсної программи у номінаціях.повний метр, короткий метр, анімаційний фільм, документальний фільм, соціальна реклама про вибори в Україні, кращий фейковий трейлер або трейлер до свого фільму. Також пройде конкурс серед музичних гуртів та виконавців на краще виконання каверу на відомий саундтрек до фільму.

14 вересня в Міському будинку культури відбудетьс конкурс на кращий косплей героїів аніме, фільмів, коміксів та книг.

З 11 по 15 вересня можна буде перегянути роботи у номінації "Повний метр" в місцевих кінотеатрах.

В п'ятницю, 13 вересня, о 22:00 в Кам'янець-Подільському пабі "ZAGATA" відбудеться показ конкурсної програми короткометражних фільмів жахів, еротики та трешаку. Усім відвідувачам в образах, костюмах та гримі відомих героїв чи анигероїв фільмів жахів - келих крафтового пива в подарунок! Вхід вільний.

Усі роботи української та міжнародної конкурсної програми фестивалю 2019 року в чудовому пабі "ZAGATA". Початок: щодня з 17:00. Вхід вільний.

В четвер, 12 вересня, в рамках pre-party основних заходів ІІІ Міжнародного кінофестивалю "БРУКІВКА" в найкращому барбершпі Кам'янця-Подільського відбудеться вечір кращих комедійних та еротичних фільмів конкурсних програм Бруківки. Початок о 20:00, вхід вільний. 18+

В п'ятницю, 13 вересня, о 19:00 пропонуємо забронювати столик в "Сажотрусі" (Старе місто) та під смачні страви переглянути короткометражні фільми жахів українських та іноземних режисерів.

Анонс фестивалю:


Призовий фонд кнкурсної програми складає 2000$.

Вхід на усі локації фестивалю для учасників та гостей - вільний.

Зарошуємо стати гостем нашої події!!

Подача робіт відбувається через міжнародну платформу Filmfreeway.

Інформація про фіналістів конкурсної програми буде опублікована на офіційному сайті Міжнародного кінофестивалю «БРУКІВКА» 3 серпня 2019 року.

До участі у Фестивалі не допускаються фільми, суперечать чинному законодавству України або реалізацію певних проектів, які мають яскраво виражений пропагандистський характер, створені для лобіювання політичних, або комерційних інтересів, а також фільми-інструкції та навчальні фільми.


Все фестивалиКлючевые слова: Кінофестиваль Бруківка 2019, Афіша Камянець Подільський 2019, програма, учасники, фестиваль кіно, кіно фест, бруківка фест, фестиваль бруківка, куди піти, ціна квитка, придбати квитки, фестиваль кино, куда пойти, стара фортеця, вересень, сентябрь, каменец подольский

© md-eksperiment.org

Опубликовано: 11 июня 2019