34
Arms and Sleepers у Хмельницькому

Arms and Sleepers у Хмельницькому

Вт, 13 июня 2017
Хмельницкий, Украина
Художественный музей [на карте]
0668225554

ᴀ ʀ м s & s ʟ ᴇ ᴇ ᴘ ᴇ ʀ s:

ARMS AND SLEEPERS - idm/trip-hop/post-rock дует Макса Льюіса і Мірци Раміча із Бостона, США. Виступи гурту підтримуються синхронізованим кінематографічним відеорядом. Зібравшись у 2006-му, хлопці встигли випустити близько 20 релізів. Мірца пояснив, що "назва гурту багато в чому описує світ, яким він є сьогодні, був у минулому, і можливо, залишиться у майбутньому. Поки багато хто б'ється і вбиває ("Arms" - "зброя"), інші ігнорують все це ("Sleepers" - сплячі)".

Натхненний подіями з реального життя південного Чикаго і його яскравою молоддю, новий альбом Arms and Sleepers «Life Is Everywhere» підкреслює необхідність співчуття і доброти в цьому самотньому і невизначеному цифровому столітті, підтверджуючи справжню мету мистецтва в нашому світі.

Разом з Sun Glitters і виступами відомих MC Serengeti і Airøspace, Life Is Everywhere входить в нову область творчих рішень групи, демонструючи мелодії попередніх робіт в більш темному і краще відображає суть їх творчості.

Для всіх, хто шукає нового подиху спокою - «Arms and Sleepers» - те, що вам треба.

Це буде їхнє третє відвідування Хмельницького.

13 червня (вівторок) Хмельницький Обласний Художній Музей, літній двір. Також готуємо інсталяцію, про деталі якої буде згодом. Початок заходу ближче до події.

Квитки в продажу: https://2event.com/uk/events/861020

Usual Bird -150 ₴

On Door - 200 ₴© md-eksperiment.org

Опубликовано: 10 мая 2017

Другие города

09 июня
Львов
Клуб FESTrepublic
10 июня
Киев
Closer
11 июня
Днепр
Галерея-клуб Module